2777
2789

ممنون عزیزم فرستادم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

ان شاءالله که هیچی نباشه و نی نی کوچولوش سالم و صحیح بیاد بغلش و دلتون شاد بشه الهی آمین

‌- اگه‌ مرگ بده،                        چرا هر کي رفت اون دنیا:)                                                         دیگه برنگشت ؟ :) !؟   🖤🥀                                                              ‹یک نفر آدمُم چند نفر غمگینم :)🖤›

ازتون عاجزانه درخواست میکنم برای یه مریض 23 ساله ، مبتلا به بیمای استیل یا AOSD دعا کنید .‌

این بیماری یه بیماری نادر و متاسفانه غیرقابل درمانه ...‌ علت ایجاد بیماری هم نامشخص!

با شروع بیماری ، بدن به اشتباه به تمام  مفاصل خودش حمله می‌کنه و در نهایت باعث ناتوانی جسمی میشه و فرد هرروز درد می‌کشه و هیچ مسکنی اثر نمیکنه . این درد با تب ۳۹ درجه هم همراهه ...  

ازتون عاجزانه خواهش میکنم دعا کنید ، چون جز خدا هیچ کس قادر به رفع این بیماری نیست . خواهش میکنم  از شما ، شاید خدا منتظر صدای شماست تا این آتیش رو برای ما خاموش کنه 😭

ممنونم

💝💌🙏برای شما : 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

خداشفای عاجل بده

ممنون عزیزم ان‌شاءالله همیشه صحیح و سالم باشید 💌 دلتون شاد باشه و سالیان سال کنار عزیزانتون زندگی کنید 💌✨💝

خواهش میکنم این مریض رو از یاد نبرید و براش دعا کنید 😭🙏💚 حاجت روا باشید 💚