2733
عنوان

بزارم دخترم گوشی بخره؟🤥

| مشاهده متن کامل بحث + 2696 بازدید | 131 پست
عزیزم این همه برنامه😐 تلگرام واتساپ دختر من ۱۶ سالشه خودش اینستاشو پاک کرد😐 بستگی به بچه هم دا ...

خب این برنامه ها جذابیتی نداره...دختر شما بزرگ و عاقله ولی بچه پنجمی یه چیزایی از دوستاش شنیده که دنبال گوشیع اونم پرومککککس☺️

دبیر🌱
خب این برنامه ها جذابیتی نداره...دختر شما بزرگ و عاقله ولی بچه پنجمی یه چیزایی از دوستاش شنیده که دن ...

اصلا مدل گوشی مهم نیست به نظرم

ولی اگر کنجکاوی بخواد کنه از گوشی مامانشم میتونه بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخواد دخالت کنه از گوشی مامانشم میره

الان زمان کمتری دستشه و مامانش میتونه گوشی رو سیف کنه ولی تو گوشی خودش همیشه دستشه تو زمان زیاد میتونه هر کاری بکنه و پنهون کاری کنه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
به خدا اینا فکر میکنن ما از سر دشمنی و افراط میگیم دست بچه گوشی نده ولی خوب ما تجربه داریم. منم مثل ...

من ناخواسته با یسری آدم از طریق فضای مجازی آشنا شدم ، خوب شد که نذاشتم بهم آسیب بزنن ولی اتفاقایی افتاد که داغونم کرد واقعا 

پسر من یه ساله گوشی قبلی خواهرش دستشه نظارت والدین باشه چه عیبی داره؟ اتفاقا وقتی دوستاشون از این ...

والدین هرچقدرم که بخوان نمیشه نظارت کرد چون گوشی یه طوریه که اصلا غیر قابل نظارته.  همینطور که گفتم تو مثلا دنبال مدل مو هستی تو گوگل یهویی یه چیز دیگه میاد برات. من نمیگم تا دانشگاه دست بچه گوشی نداد اتفاقا دیگه بچه ۱۵ ۱۶ ساله باید گوشی داشته باشه چون بیرون می‌ره ولی خدایی بچه ابتدایی احتیاجی به آیفون نداره

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
عزیزم این همه برنامه😐 تلگرام واتساپ دختر من ۱۶ سالشه خودش اینستاشو پاک کرد😐 بستگی به بچه هم دا ...

تو همون تلگرام همه چی هست 

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
اگر طرف بخواد تو گوشی کاری کنه تو گوشی مامانش هم میکنه. پس ربطی نداره

بحث کاری کردن نیست 

حس مالکیت داشتن  روی گوشی برای این سن خوب نیست 

و بچه ها سواد رسانه ای اول باید یاد بگیرن 

و بعد براشون گوشی بگیرن 

بحث کاری کردن نیست  حس مالکیت داشتن  روی گوشی برای این سن خوب نیست  و بچه ها سوا ...

کاملا باهاتون موافقم👍

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
والدین هرچقدرم که بخوان نمیشه نظارت کرد چون گوشی یه طوریه که اصلا غیر قابل نظارته.  همینطور که ...

آره درسته 

آیفون نه

ولی دیگه یه گوشی یا تبلت معمولی رو باید داشته باشن

چون اینجوری خیلی حریص میشن

جالبه دهه هشتادی ها خودشون میگن نه نگیرید بعد یه سری مامانا میگن اره 

الان افتخاره از هفت سالگی گوشی و تبلت داشتید 

من درس خون بودم اهل حاشیه نبودم با این حال همین گوشی لعنتی کلی باعث آسیب روحی و روانی شد برام 

اره از سه سالگی اصلا به بچه گوشی بدید بزارید وقتی هنوز سنش دو رقمی نشد به بلوغ جنسی برسه و افت تحصیلی پیدا کنه قشنگ در گیر دوست پسر و موارد دیگه شه و روح و روانش آسیب ببینه 

اتفاقا امروز یه مشاور کاربلد داشت از همین چیزا حرف میزد ...گف چندین بچه ابتدایی اتفاقی از یه سرچ ساد ...

آره منم اینو شنیدم ،مشاور میگفت بچه به حرف زشت که پدرش تو خونه میگفت رو شنیده ،بعد سرچ کرده وبچه کلی فیلم........ دیده

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

بنظر من باید خانواده ها اینقدر شعور و فهم رو ببرن بالا و کنترل یواشکی داشته باشن و بچه رو محدود نکنن. اگر هرچی محدود کنی خود بچه ها یواشکی سمتش میرن و همه چیزو از دوستاشون میشنون. یکی از بچه های مدرسه دخترم کلاس چهارم هست با دوست پسرش فرار کردن از مدرسه. این نتیجه تربیت غلط هست. و بی محبتی به بچه.

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید
2706