2777
2789
عنوان

کارهای خونه رو تقسیم بندی ۱ ماهه کردم جوری که هر ماه کل خونه تمیز بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 34 پست

روز چهارم : تمیزی کابینت های سمت راست اشپزخونه قسمت بالا داخل و بیرون با استفاده از مواد چربی زدا و شستن وسایل که کثیف شده و دسمال کشی بقیه وسایل

روز پنجم : تمیزی کابینت های سمت راست قسمت زمینی و پایین به ترتیب گفته شده در بالا

روز ششم : تمیزی کابینت های سمت چپ قسمت بالا

روز هفتم : تمیزی کابینت های سمت چپ قسمت پایین

دوستان چرا هر کدوم رو یه روز نوشتم؟ اینطوری خسته نمیشید و دست درت نمیگیرید و خیلی راحت بدون اینکه بهتون فشار بیاد اشپزخونه اتون مثل خونه تکونی تمیز شده به بقیه کارهای شخصی خودتون هم میرسید

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز هشتم تمیزی ظرفشویی : استفاده از مواد لوله باز کم ( اختیاری ) و شستن خود ظرفشویی با مواد ( اگر همسرتون همکاری میکنه لوله های زیر لباسشویی رو باز کنید تا اگر اشغال گرفته بر..اینجوری اب ظرفشویی زود تخلیه میشه همیشه و از گرفتگی لوله های ظرفشویی جلوگیری میشه)

یه نکته دیگه اگر دستگاه ظرفشویی هم دارید میتونید روز نهم رو به جرمگیری و تمیزی اون اختصاص بدید

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

روز نهم : تمیزی پنجره اشپزخانه و تمام کاشی های و سرامیک های کف اشپزخانه ، زیر کابینت ها و پایه کابینت ها 

روز دهم : استراحت پس از تمیزی کامل  اشپرخانه

2796