2777
2789

دوستی ؟؟؟؟؟ با کسی ک دوسش ندارن حتی ی ذره ..

اگر افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید،  نتایج مثبتی به دست می آورید._♡ویلی نلسون_.                                            🦋🪻🤍🪻🦋_🦋🪻🤍🪻🦋__

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802
از سر شوق ن  اما برا نیاز آره  البته عذرخواهی میکنم

اگه بدونه رابطه جنسی در کار نیست

اگر افکار منفی را با افکار مثبت جایگزین کنید،  نتایج مثبتی به دست می آورید._♡ویلی نلسون_.                                            🦋🪻🤍🪻🦋_🦋🪻🤍🪻🦋__
از سر شوق ن  اما برا نیاز آره  البته عذرخواهی میکنم

دقیقا ...البته بعضی آقایون جسارت نشه به همه 

میگن کیسه گونی بکش سرش هر کی بود بووووود.... بعضی از نرها برای نیازشون همه کار میکنن...بدون احساس هم میرن تو رابطه بله

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
اگه بدونه رابطه جنسی در کار نیست

بازم جلو می‌رن چون همیشه دنباله یه فرصت میگردن ، احتمال رو میدن که شاید به اونجا برسه نهایتا یه دوری میزنن و یه لاسی میزنن تمام،به قولی ضرر که نداره

دقیقا ...البته بعضی آقایون جسارت نشه به همه  میگن کیسه گونی بکش سرش هر کی بود بووووود.... بعضی ...

درسته 

متاسفانه همه جور آدم پیدا میشه 

خدا کنه آدم خوب سر راه آدمای خوب قرار بگیره 

البته بقول مولا

نور خواهی مستعد نور شو 

شهردار زن جان 🥴
2801