2777
2789
عنوان

میخوام نماز شب بخونم حاجتتون بگید🌹🌹🤚

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 88 پست
برای @ملوسکتونم1     @جان_و_جهانم     @نون_بربریییی     @اعت ...

خیلی ممنونم به فکرم بودی آجی 

@شاید_کنکوری    

لطف داری به من عزیزم 

حتما دعا میکنم به آرزوت برسی و مشرف بشی کربلا زیارت آقا 

دعا کن به حاجتم برسم و مشکلات حل بشه 

یار دبستانی من👫 با من و همراه منی 🌫چوب الف بر سر ما 👩‍🎨بغض من و آه منی🌫 حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیا 🖤✨ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما 🌈🖤 دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش 🍂🍃خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای آدماش 🖤🌈دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه 🌟✅جز من و تو کی میتونه درد ما رو چاره کنه❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

خانم دره

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شا الله خدا امشب استغفار همه رو بپذیره برا منم بپذیره و گناه همه رو مثل ریزش برگ‌در پاییز ،،،سقوط کنه🦋🦋🦋

ان شا الله خدا همه رو هدایت کنه و منم خانوادم رو هم هدایت کنه به حق نورش که خاتم الانبیا رو فرستاد که مردم هدایت شن🌱🌱🌱

الهی هر کسی هرجایی که دوست داره خیرش بشه و اونجا قرار بگیره🌱🌱🌱

الهی هر کی که منتظر زیارت ائمه هست طلبیده بشه 💐💐🌼💐

الهی کمک کن همه از زوال عقل بدور باشن و حافظه فعال و قدرمتندبده به همه به منو خانوادم هم بده🍀🍀🍀

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

الهم عجل لولیک الفرج

الهی که همه خونه دارشن

الهی که دامن همه سبز شه

الهی پدری شرمنده بچش نشه

الهی مادر بی بچه نشه

الهی بچه ای بی مادر نشه

الهی جوونا ازدواج کنن

الهی همه برن کربلا

الهی کسی بی کار نباشه

الهی امیدی نا امید نشه

الهی دلی شکسته نشه

الهی مریضا شفا بگیرن

الهی مریضای سرطانی و پروانه ای درد نکشن

الهی کنکوری ها قبول شن

الهی زیارت نصیب همه بشه

امین

لطفا به اسم کاربریم م دعا گنید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2799

مرسی عزیزدل 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️

امشب شب آرزوهاست

لطفا واسه منم دعا کنید که شوهرم زودتر بیاد سراغم و باعزت برگردم سر زندگیم

۵ ماهه قهر کردم و خونه پدرم هستم و شوهرم نمیاد سراغم

تو تاپیکهام توضیح دادم😔

سلام عزیزم. التماس دعا برای من. 

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 

به رشته دلخواهم و اشکان برسم ان شالله

سمیرام

حاجتت روا گلم❤

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس