2733

بچه ها من چند تا خاطره از یکسالگیم دارم یکیش اینکه با پدر مادرم بیرون میرفتم بغلم میکرد و حتی جاهایی که میرفتیم یادمه متاسفانه ایشون یکسال بعد از تولد من فوت شدن  

و خاطره دیگری هم که به روشنی یادمه شیر خوردنم از سینه مادرم بوده و یادم میاد مادرم موقع شیر دادنم داشتن یه لباس آبی رنگ‌ خیاطی میکردن که بعد ها ازش پرسبدم و بهم گفت چنین چیزی واقعیت داشته چند تا چیز دیگه هم یادمه مثلا تو سفر به شمال توی ماشین بابام آبجوش ریخت رو پام  مامانم پماد سوختگی زد  و ......شما هم مثله من خاطره ای از یکسالگی تون دارین ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره من

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

من ی سری خاطرات از همین سن ها داشتم سال ها

بعد ها پیش مشاور رفتم فهمیدم همش ب خاطر تحت فشار بودن، مغز اینجور خاطرات رو شبیه سازی میکنه

روح مادرتون شاد و در ارامش همسفره حضرت زهرا باشن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2706