2777
2789

میگن اگه ۴۰ نفر از بندگان خدا دعاتون کنند ... 

حتما حاجت روا می‌شید 

دعام کنید که یه گره بزرگ تو زندگیمه ... 

کارد ب استخون رسیده ...

شما پیش خدا حتما آبرومند هستید ..‌ دعام کنید قشنگا ...

هر راهی رفتم ... هر دعای میکنم خدا مستجاب نمیکنه

شما دعا کنید

ممنونم قشنگا 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

به خدا اعتقاد و اعتماد کن 

انشاالله مشکلت حل میشه

حرف زدن آدما نشونه شخصیت شونه ... همیشه شجاع باش  زندگی کردن جرأت میخواد ، ادمای ترسو فقط نفس می‌کشند ...   به تعداد ادمای روی کره خاکی ، تفاوت فکر و نگرش وجود داره !!!  پس این رو بپذیر ، کسی که تفکرش با تو متفاوته دشمنت نیست ، یه انسان دیگست 

نه آبرو نه نفسم پاک یا حقه . ولی دعاگوتم. توسل به ائمه معصومین کن.انشا الله حاجتت روا

اللهُم‌عجِّل‌‌لِوَلیِڪَ‌‌الفرَج بحق الحسین 🤲🖤السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ الحسین🖤و عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ🖤        علَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ...💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعات کردم تو هم بچم حسین رو دعا کن یه ارزوهایی داره توی قلب کوچیکش خدابراش ردیفشون کنه😔

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
نه آبرو نه نفسم پاک یا حقه . ولی دعاگوتم. توسل به ائمه معصومین کن.انشا الله حاجتت روا

دورت بگردم 

عزیزمی 

خدا حفظت کنه

ممنون گلم

یه جا تگت میکنم تاپیک رو بخون

حرف زدن آدما نشونه شخصیت شونه ... همیشه شجاع باش  زندگی کردن جرأت میخواد ، ادمای ترسو فقط نفس می‌کشند ...   به تعداد ادمای روی کره خاکی ، تفاوت فکر و نگرش وجود داره !!!  پس این رو بپذیر ، کسی که تفکرش با تو متفاوته دشمنت نیست ، یه انسان دیگست 
دعات کردم تو هم بچم حسین رو دعا کن یه ارزوهایی داره توی قلب کوچیکش خدابراش ردیفشون کنه😔

عزیزم حتما 

آن شالله ب آرزوهاش برسه 

حتما حتما میرسه عزیزدلم

دورت بگردم  عزیزمی  خدا حفظت کنه

استمرار دائمی تواجابت دعا وامید به رحمتش باعث بالا رفتن دعا میشه .ذکر استغفار قبل دعاهاتون وصلوات بعدش.خودم که این ذکرهارو میگم البته هنوز استجابت نشده. نشه هم باز تسلیمم به رضاش.

اللهُم‌عجِّل‌‌لِوَلیِڪَ‌‌الفرَج بحق الحسین 🤲🖤السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ الحسین🖤و عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ🖤        علَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ...💚