2733
عنوان

دلم گرفته🥲

31 بازدید | 5 پست

مجبور شدم کسیو که از ته دلم عاشقش بودمو ول کنم

دلم پره حالم بده😔😔😔😪

بیایید حرف بزنیم مشغول شم یادم بره بخدا خیلی سخته من خیانت دیدم ولی هنوز از خودم میپرسم حیفش نیومد؟😔

حالم بده😪

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حیفش نبود؟

حیف رابطه ۵ ساله ک از جونم براش مایه گذاشتم نبود؟

چرا دل میشکونن😪

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤
اینم میگدره،یادت میره🖤

سختش اینه که هیچی از یاد نمیره😔

سختش اینه که هیچی از یاد نمیره😔

سعی کن بهش فکر نکنی، ارزش نداره ک بخاطرش ناراحت باشی و عمرتو براش تلف کنی، خودتو با کارای مختلف مشغول کن، ب این فکر کن ک میتونی دختر موفقی بشی و ی ازدواج خوب داشته باشی فقط اگ هدفای مشخصی برای خودت تعیین کنی و تلاش کنی برای رسیدن بهشون

ن این دختری ک برای ی ادم بی ارزش ناراحته..

این اکانت دست دو نفره..من و مادرم. قابل توجه اونایی ک همش دنبال مچ گیری هستن و میگن چرا تاپیکات با هم متفاوته🙄❗