2777
2789
عنوان

چقدر بیشعورن

247 بازدید | 20 پست

5 سال عمررم گذاشتم برا صب تا شب از جونم مایه گذاشتم شبا بخاطرش نخوابیدم بخاطرش کتک خوردم تو خونه زندانی شدم

امروز فهمیدم خیانت میکنه

دنیا رو سرم خراب شده حالم بده چقدر ما ساده ایم

پسری ک فک میکردم بهتر از اون نیس با یه شماره دیگه خیانت میکریه چیزی بگین آروم شم حالم بده

اون زمون موقعیتش بود مهاجرت کنم نروژ بخاطرش نرفتم

الان زده به فکرم ک برم ولی حالم بده

یه چیز بگین اروم شم

چفدر احمقم من چقدر احمقم

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

شما احمق نیستی

ایشون مشکل اخلاقی دارن

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
بزارش کنار

معلمومه میزارم ولی همش جلو چشممه ک چجوری تونست بعد اونهمه خاطره

لاتَخَف وَ لاتَحزَن، إِنّا مُنَجّوكَ‏ خدا میگه:‏نترس، نگران نباش، آخه من که نمیزارم این‌طوری بمونه🙂❤

وقتی خودت اینقدر بخاطر اون انقدر خودت رو نادیده گرفتی چطور انتظار داری اون تو رو نادیده نگیره!!

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️

ببین خواهشا سرسری نگیر این آدم جوون وزیبابودی ۵سال ازعمرتم پاش گذاشتی بازقدرتو ندونسته وقتی پیروچروکیده بشی پات وایمیسه؟اگه شرایطشو داری بروپشت سرتم نگاه نکن

خواهم که به خلوتکده ای ازهمه دور...من باشمو...من باشمو...من باشمو...من....

اولا اینکه مطمئنی ؟؟؟؟؟

دوما میدونم واقعا سخته . واقعا درد آوره . اما بخودت سخت نگیریا . تو مقصر نیستی ... 

سعی کن یجوری بپذیری تا اسیب بیشتری نبینی و ذهنت رو باانجام کاری مشغول کنی .

بازم میگم میدونم راحت نیست اما بگو چه بهتر که شناختمش و کات کن 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
چه خوب که الان فهمیدی نه با یه شناسنامه سیاه و بچه. چقد خدا دوستت داشت دستش الان برات رو شد نه توی ز ...

واقعا

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
وقتی خودت اینقدر بخاطر اون انقدر خودت رو نادیده گرفتی چطور انتظار داری اون تو رو نادیده نگیره!!

حرفت چقدر راسته  

اولا اینکه مطمئنی ؟؟؟؟؟ دوما میدونم واقعا سخته . واقعا درد آوره . اما بخودت سخت نگیریا . تو مقصر نی ...

چه بهتر ک شناختمش

2801