2777
2789
عنوان

سلام بچه ها با این غمی که دارم خواب و خوراک ندارم توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1787 بازدید | 96 پست
الهي بميرم برات من دركت ميكنم ايشالا خدا به دلت آرامش بده عزيزم ايشالا همين امروز شوهرت بهت زنگ بزنه ...

خدا نکنه عزیز دلم خودتو ناراحت نکن منم دیروز تاپیک زدم و چند نفری اومدن از دلسوزی راهنمایی کردن البته سرزنش نبود ولی اونا که سرزنش میکنن و نادیده بگیر اونا موقعیت شون فرق میکنه و هر کسی طبع بر موقعیت خودش نظر میده انشالله خدا به دلت آرامش بده و الهی خر چه زودتر دلت شاد بشه و خودت آروم 🤲🤲

خدا نکنه عزیز دلم خودتو ناراحت نکن منم دیروز تاپیک زدم و چند نفری اومدن از دلسوزی راهنمایی کردن البت ...

مرسي عزيزم خدا خيرت بده

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درکت میکنم ایشالا هر چه زودتر مشکلت حل بشه.

منم مثل تو این احساسات رو به نحوی تجربه کردم ب یه نفر نامزد بودم و قرار بود ازدواج کنیم. کلی نازمو کشید بهش جواب مثبت بدم همش بهم محبت کرد و همه چی خوب بود ولی ازدواجمون بهم خورد. دقیقا منم هر روز این سوال رو از خودم میپرسم که چرا دلش برام تنگ نشد چرا پیگیرم نشد. من مثل تو خیلی دوستش داشتم و با همه بی مهری هاش هنوزم دوستش دارم. این وابستگی نیست و  دوست داشتن واقعی هست. میدونم خیلی خیلی سخته که از اونی که دوستش داری جدا بشی

عزیزم درکت میکنم ایشالا هر چه زودتر مشکلت حل بشه. منم مثل تو این احساسات رو به نحوی تجربه کردم ب یه ...

😭😭😭

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻
2799
خيلي مشكلاتمون زياده ميترسم بگم شناسايي بشم ولي بددهني بددلي و ... خانواده اش باهام مشكل دارن

بچه ندارین؟

شایدببریش مشاوره بتونه باهاش حرف بزنه رفتارشوعوض کنه خودتم سعی کن حساس نباشی وباهاش رفتاربهتری داشتی باشی میدونی عزیزم خیلی وقتابایدخودمونم یه تغییراتی تورفتارمون داشته باشیم دربرابرمسائل

ديگه عزيزم چجوري خودمو كوچيك كنم قبلاً هم خيلي خودمو كوچيك كردم اگر با كوچيك شدن درست ميشد زندگيم كه ...

عزیزم بحث کوچیک شدن نیست اول تا جایی که کارد به استخوان نرسیده و دیگه به جایی نرسیدی که بگی طلاق خونه رو ترک نکن هیچ وقت که چشم به راه باشی بعد اینکه میگم واسطه نیاد التماس کنه شما برگردی اتفاقا یکی که می‌دونی رودربایستی داره بگه تکلیف این زندگی رو روشن کنه و قاطعانه حرف بزنه البته اگر تازه رفتی قهر فعلا صبر کن اگر طولانی شد اونوقت 

عزيزم بارها بحث داشتيم توي خونه مونده بودم اما اين دفعه ديگه واقعاً نشد يعني خودشم گفت برو بعد يه با ...

دورازجون خودش غلط کرد خونه توام هست می موندی دروبکوبه اهمیت نده انشالله که خیره هدایت شه برگرده