2777
2789

امشب نمیخوام خونه برم.

شاید یه جایی بمونم.

اززندگی با خانوادم خسته شدم.

خیلی اذیتم کردن.

درس خوندنو دارم میزارم کنار چون لیاقت بچه ی خوب و درس بخون رو ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

خودت لیاقت درس خوندن وزندگی واینده خوب روداری

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

عزیزم

نکن

بیرون خیلی بدترهمه ی ما مشکل داریم

پر بازدید ربطش چیه؟

چهار قل با ایت الکرسی با ان یکاد و این آیه اعوذ باالله من همزات شیاطین واعوذ بک ربی ان یحضرون

بخون رو آب بخور یا بریز پای گلدونا خونه آروم میشه

https://rubika.ir/audiobook_partاینجا باشید فوق العاده ست پر پادکست کتابای برتر روانشناسی وکتاب های سال جهان   و مشاوره های جالبه مخصوصا درمورد رابطه ....هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

منم خستم بخدااینقدرحالم بده الان ب مامانم میگفتم حالم بده میخام بخابم 

میگه ب من چ که حالت بده ای خدااین شدمادر 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️