2777
2789
عنوان

کسی هس با تشنج باردارشده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 34 پست
ریسک بزرگی کردن. منم قبل لاکوزامید رهاکین میخوردم. سریع قطع کرد دکتر

گفت دکتر گفته قرص باعث میشه فک دهان بچه خوب تشکیل نشه قطع کن ولی ترسیده قطع کنه ادامه داده ماشالا بچه هاش هیچ مشکلی ندارن کلی هم باهوشن همیشه هم میگه خدا بخواد هیچی نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بهم گفته باید ۶ ماه تشنج نکنی بعد از اون با خیال راحت میتونی اقدام کنی منم فعلا تو مراحل آزمایشات و سونو و .... قبل از بارداریم 

ممنون میشم برای من و هرکسی که مشکل مشابه منو داره دعا کنید ....

آره خدا لعنتشون کنه  منم دوز دوم همین سینوفارم رو زدم تمام بدنم تا چندین ماه کهیر میزد دکترم م ...

خواب خیلی تاثیر داره رو من. ی خرده وقت خوابم بهم میریزه. خودم میفهمم حالم ی جوری میشه 

خواب خیلی تاثیر داره رو من. ی خرده وقت خوابم بهم میریزه. خودم میفهمم حالم ی جوری میشه 

دور از جون شما مامانم هر وقت شب نمیخوابید تشنج می‌کرد

بعد باز دوره ی دارو هاش از اول شروع می‌شد مثلا یادمه یه سال شب قدر بیدار موند و فرداش ....

خیلی مراعات کن تو این مورد 

گفت دکتر گفته قرص باعث میشه فک دهان بچه خوب تشکیل نشه قطع کن ولی ترسیده قطع کنه ادامه داده ماشالا بچ ...

درسته. خدا بخواد همه چی عالی پیش میره ما بنده هاش هیچ کاره ایم . ممنون ازت دوست عزیز❤️

درسته. خدا بخواد همه چی عالی پیش میره ما بنده هاش هیچ کاره ایم . ممنون ازت دوست عزیز❤️

خواهش میکنم ولی در کل اون با اون ریسک الان بچه اولش کلاس سوم چهارمه دومی سه چهار سالشه انوقت شما دکتر گفته خطر نداره پس حتما خطر نداره نترس توکلت به خدا باشه استرس خودش از بارداری جلوگیری میکنه استرس نداشته باش گرمی جات بخور بزن گوگل چیزای که برا تشنج خوبه بخور چیزای که بده دورشون خط بکش 

دور از جون شما مامانم هر وقت شب نمیخوابید تشنج می‌کرد بعد باز دوره ی دارو هاش از اول شروع می‌شد مثل ...

امیدوارم مادر شما هم به سلامتی کامل برسن و داروهاشون روکامل کنار بذارن

خواهش میکنم ولی در کل اون با اون ریسک الان بچه اولش کلاس سوم چهارمه دومی سه چهار سالشه انوقت شما دکت ...

من خودم رعایت  میکنم ولی ترسم از این داروهاست. دکتر قبلیم بهم گفت من نمیتونم بهت اطمینان کامل بدم به هرحال قرصه و شیمیایی قشنگ دلم ریخت همونجا 

ولی دکتری ک جدیدا میرم فقط یکی از قرصامو عوض کرد کلی حالم خوب شده قرصایی ک میخورم رو تضمین کرد گفت مادرایی رو داشتیم که بااین قرصا باردارشدن و بچشون سالمه ولی گفتن محض اطمینان ۶ ماه صبر کن

من خودم رعایت  میکنم ولی ترسم از این داروهاست. دکتر قبلیم بهم گفت من نمیتونم بهت اطمینان کامل ب ...

زیادی خودتو حساس نکن من سر بچه ام تیروییدم پرکار شد دکتر قرص داد بهم باید هر روز میخوردم شوهرم به شدت بچه دوسته وحساس قبلش یه سقط داشتم ترسید نزاشت قرص بخورم بخدا هی ازمایشمم تکرار نکردم دیگه ولی بیخال شدم بچه امم الان سالمه خداروشکر

خداروشکر دوست عزیز❤️

مرسی ایشالا اونی که میخایی بشه خواهرم باردار نمیشد امسال نذری محرم حلیم داشتم اومد ناراحت بود از ته دل گفتم اجی ایشالا سالی دیگه با بچه ات بیایی خونمون پای دیگ نذری الان دوماهشه با اینکه هم خودش هم شوهرش مشکل داشت الانم از ته دل میگم ایشالا سال دیگه با کوچولوت که سالمه سالمه بیایی نی نی سایت بگی وای که چقد این وروجک اذیت کاره 

مرسی ایشالا اونی که میخایی بشه خواهرم باردار نمیشد امسال نذری محرم حلیم داشتم اومد ناراحت بود از ته ...

عزززیزم...❤️

خیلی بهم امید دادی ممنونم 

انشاء الله خدا مشکل همه رو حل کنه ماهم بینشون..

2801