2777
2789

رژیم کانادایی

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو کنترل کن، منکه همش دارم آب میخورم، بلکه ۶ کیلو کم کنم تو این دو ماه

بخدا سخته،منم روزی ۳تا۴لیتر آب میخورم ولی اثر ندارن که

الآنم رژیم فستینگ شروع کردم دارم از گرسنگی بی‌حال میشم

اونو گرفتم اثر نکرد

وامگه میشه آب میکنه ادمو من دوراول۵کیلوکم کردم الانم ازامروزشروع کردم دوباره ۵ ۶کیلوکم کنم انشالله

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍
بخدا سخته،منم روزی ۳تا۴لیتر آب میخورم ولی اثر ندارن که  الآنم رژیم فستینگ شروع کردم دارم از گر ...

۳-۴ لیتر... دمت گرم. من همون ۱/۵ لیتر به زور میخورم. ن والا من سرکارم میرم نمیتونم گشنگی بکشم اعصابم خورد میشه. ولی خب کیک و شکلاتو حذف کردم

وامگه میشه آب میکنه ادمو من دوراول۵کیلوکم کردم الانم ازامروزشروع کردم دوباره ۵ ۶کیلوکم کنم انشالله

خوشبحالت من که گرفتمش بیشتر ورم کردم نمی‌دونم چرا

رژیم جنرال هم امتحان کردم نشد

رژیم شیرم گرفتم همه رژیما رو دارم امتحان میکنم الاننم دارم فستینگ رو امتحان میکنم ولی اتهام خیلی زیاد شده

از آبان وزنم رو ۹۳, مونده😥

خوشبحالت من که گرفتمش بیشتر ورم کردم نمی‌دونم چرا رژیم جنرال هم امتحان کردم نشد رژیم شیرم گرفتم هم ...

خب بااین وضع چرامتخصص تغدذیه نمیری شایدیچیزی مانع میشه؟

۳-۴ لیتر... دمت گرم. من همون ۱/۵ لیتر به زور میخورم. ن والا من سرکارم میرم نمیتونم گشنگی بکشم اعصابم ...

اره چهارتا طرف یک لیتری پرمیکنم سعی میکنم تا آخر شب همشو تموم کنم اولاس خیلی سخت بود برام الان عادت کردم،

ایشالله که بتونیم تا عید به وزن ایده المون برسیم

بنظرم بهترین روش حذف وعده ای هست که خیلی دوس نداری مثلا من ناهار دوس ندارم چون بعدش بیحال میشم و خوابم میگیره من صبحانه و شام میخورم یکی دیگه ممکنه صبحونه دوس نداشته باشه ناهار میخوره بنظرم حذف وعده خوبه و اینکه وزنتم بعد کاهش ثابت میمونه.

سلام عزیزم خوبید؟

عزیزم من تو یه تاپیک دیگه دیدم که شما جراحی لیپو ابدو کردید... با توجه به اینکه الان یکسال از عملتون گذشته یه شرح حال میدید؟ راضی هستید؟ چند کیلو کم کردید؟ آیا برگشت داشته؟

سلام عزیزم خوبید؟ عزیزم من تو یه تاپیک دیگه دیدم که شما جراحی لیپو ابدو کردید... با توجه به اینکه ا ...

سلام عزیزم ممنون،بله دقیقا یکسالی شده که عمل  کردم،راضی که هستم ولی باید  رژیممو رعایت کنم یکم که رژیمم قاطی میشه وزنم می‌ره بالا،به نظرم اگه وزنتون بالاس و سابقه چاقی دارین بهتره اسلیو کنید بعدش لیپو

این عمل مزایا و معایب خودش و داره من مثلاً دور کمرم و سایزم خیلی خوب کم شده ولی قدرت بدنی ضعیف شده کم خونی شدید گرفتم کارای سنگین زیاد نمیتونم انجام بدم به نافم فشار میاد، ولی اگه برگردم به گذشته اول اسلیو میکنم بعدش لیپو

2801