2733

چقد دلم گرفته امشب چقد غصه دارم امشب برام دعا کنین زندگیم درست بشه 😔کاش یکی بغلم میکرد تادردامو بگم و زار بزنم با یکی ردوست بودم سنم کم بود میگف دوسم داره اشنای دور بود میگف خاطرمو میخاد در حد چن بار باهم حرف زدیم میگف خیلی زود زنداداششو میفرسته بیاد چون ن مادر داشت ن خواهر داشت درس میخوند دانشجو بود میگف بابات تورو اگه من ی َشغل خوب داشته باشمم بهم نمیده چ بمونه ک الان دانشجوام راست میگف بابام از طایفه اش متنفر بود نمیدونم چرا وقتی خانواده ام فهمیدن بابام کتکم زد وگوشیمو گرف و رف ب اشناشون گف من دختر به ادم بی کس وکار نمیدم اونم چون فامیل دور بودیم نمیخاست خودشو بد جلوه بده دورادور ب گوشم میرسید ک میخادم من زیاد دوسش نداشتم فک میکردم اونم اومد و ی حرفی زد و نمیخادمنو .تااینکه چن ماه بعد باشوهدم ک میگف عاشقمه اشنا شدم اونقد اومد ورفت وسماجت نشون داد ک باورم شد عاشقمه ولی نبود اون فقط عادت کرده بود ک ب زنها ودخترا بگه دوسشون داره وباهاشون حرف بزنه ی دل ن صددل عاشقش شدم هنوزم دوسش دارم ولی خیلی از خودم دلگیرم ک چقد خام حرفاش شدم از وقتی زنش شدم خیانتاش شروع شد راه یرگشت نبود اونم برای منی ک با اون همه اعتصاب واصرار زنش شده بودم میدونست وسواستفاده میکرد میزد و من دم نمیزدم هنوزم ک هنوزه با دخترا دوس میشه چن روز پیش تو گوشیش دیدم شماره ی دختره رو بهش ک زنک زدم گف بقران بجون عزیزم نمیدونستم متاهله منو تو بازار دید افتاد دنبالم ک ازت خوشم اومده توروقران بیادوس شیم میام خاستگاریت حرفایی ک یروزی بمن زده بود و ب دخترای مردم میگه حالم داره ازش یهم میخوره میبینم ونمیتونم کاری کنم موندم چون کسی نیس ک کمکم کنه میگن اگه بیای یاید دخترتو بذاری ییای نمیتونم ولش کنم جگر گوشمه .امروز همونی ک گفتم رو دیدم ی لحظه توبازار درست از کنارهم رد شدیم اول متوجه مادرشد بعد منو دید چرخید و نگام کرد منم برگشتم ونگاش کردم دلم ی لحظه گرف یعنی اون خوشبخت شده من ک نشدم 😔یعنی منو یادش بود من ک نگاشو یادم نمیره و بغض میکنم برای بدبختی خودم 😔کاش منم بااونی ک دوسش داشتم خوشیخت میشدم کاش شوهرم یکم دوسم داشت کاش خیانتش بی محبتیاش و...برام عادی نمیشد .خیلی دلم گرفته حق من از این زندگی این نبود فقط دعا کنین برام 

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

دقیقا مثل همیم  با تمام وجودم  درکت میکنم 

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼

چرا خیانت های همسرت به پدرت نمیگی که پوست از سرش بکنه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از این میسوزم ک میدونع  وکاری نمیکنه چن باری ک منو زد پدرم اومد تا مثلا ادبش کنه ولی شوهرم پرروتر از این حرفاس ادب نشد ک هیچ بدتر شد

خدا بعضی ها رو از زندگیتون میبره بیرون چون حرفهایی رو شنیده که شما نشنیدین 👌👌👌👌پس اینقدر گله نکنین ازش💔

ایشالله خدا کمکت کنه و خداست ک یاری دهنده مومنان هست

‏تو شلوارتو توی‌ جورابت میکنی چون مُده من اینکارو میکنم چون میخوام یه شلوار دیگه روش بپوشم.ما مثل هم نیستیم.
از این میسوزم ک میدونع  وکاری نمیکنه چن باری ک منو زد پدرم اومد تا مثلا ادبش کنه ولی شوهرم پررو ...

نمیشه ازش آتو محکم بگیری و نهایت شکایت کنی 

مثلا زمانی که روابط نامشروع داره با خانم ها پلیس خبر کنی 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
ایشالله خدا کمکت کنه و خداست ک یاری دهنده مومنان هست

متشکرم همچنین 

نمیشه ازش آتو محکم بگیری و نهایت شکایت کنی  مثلا زمانی که روابط نامشروع داره با خانم ها پلیس خ ...

اخه نداره ن با سیم کارت خودش زنگ میزنه ن میبرتشون جایی نهایتا سوار ماشین میکنه ک اونم قانون براش کاری نمیکن

غصه نخورین خیلی ها خیانت دیدن و دارن زندگی میکنن.

غصه نخورین درست میشه یروزی خودش بلخره تموم میشه‌اون بع شما خیانت نکرد به خودش خیانت کرده.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲