2777
2789
عنوان

بیاین شات بزارین ازپیامای تبریکتون ،منم میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر فامیل شده که پسرش الان پیش منه باید برام کادو روز زن بگیره😎😂

جووون .همون که فکر نشکستن قلبته😂

من زنم....درگلوی زمین گیرکرده ام قدری حرف میخواهم وکمی آزادی!!دوباره سیب بچین حوا...من خسته ام بگذارازاینجاهم بیرونمان کنند...
2803
خخخ دلت خوشه های من پریشب یکم تند با پسرم حرف زدم همسرجان ناراحت شد و عکس العمل تند نشون داد بعد هم ...

خب بیچاره دیگه چیکاکنه .کم کن نازتوخب شورشودرنیاردیگه 😄

من زنم....درگلوی زمین گیرکرده ام قدری حرف میخواهم وکمی آزادی!!دوباره سیب بچین حوا...من خسته ام بگذارازاینجاهم بیرونمان کنند...
الهیی🥰پایدار باشین شوهر من پیام نداد دیشب زنگ زد کلی حرف زدیم گفت امروز با کادوت میام😂حالا منتظرم ...

قربونت برم همچنین ،♥️.نه ایشون تو کلامی خجالتیه 😁

کادومم دوهفته پیش داده دیشب فقط شیرینی خرید 😄

نه خب پریشب حرف بدی زد خودشم میگه تو ناردونه ای ولی خب واقعا من به لحن کلام و کلمات بد حساسم

کی که حساس نیست .من خودم میریزم توخودم .نقطه ضعف دستش نمیدم .ولی بخادبیمزه کنه همون جامیشورمش پهنش میکنم 😁😁

کاش حداقل شوهرم بود این پایمو میداد دوستمههه😂😂

اععع.فک کردم شوهرته😂😂😂. ازین دیوونه بازیا بادوستم حال میده😄

مبارک باشه عزیزم انشاللع همیشه زندگی شاد و شیرینی داشته باشین

فداتشم .مرسی مهربون .همچنین تودوست عزیز