2733
عنوان

من دوست ندارم پیر بشم😣😢🙁😣

3258 بازدید | 62 پست
فکر که میکنم بهش اعصابم خرد میشه تو دوران جوونی همش غم و غصه بعدشم مشکلات پیری آخه چرا باید روند پیری همراه با چروک و عوارض بدنی و پوستی باشه خدا....
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
بی زحمت همین الان به جای فک کردن به چیزی که نیومده از جوونیت لذت ببر همین الان که داری غصه پیریتو میخوری عمرت داره میره
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب عزیزم همه همونجورن هیشکی دوس نداره پیربشه تنهاراه علاجشم اینه ک هرکی سنتوپرسید بگو ۲۰ سالمه
💏هــــم نــفــسـ💏: ✨🍂 هر زنی... برای لبخند زدن درآینه باید مردی را داشته باشد که: با شانه‌ انگشت هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: هرجور که باشی، زیبایی...
ناراحت نباش اصلا نمیفهمی کی پیر شدی بس که زود میگذره. یکی از فامیلامون با شصت و پنج سال سن میگفت من هنوز تو ذهنم خودم و جوون میبینم اصلا باورم نمیشه شصت و پنج سالمه
یه زن نمیتونه دوستت داشته باشه بعد دوستت نداشته باشه بعد دوباره دوستت داشته باشه یه زن فقط میتونه دوستت داشته باشه دوستت داشته باشه و بعد دیگه هیچوقت دوست نداشته باشه
اونم یه دوره ایه دیگه واسه خودش... استاد ورزش من نزدیک هفتاد سالشه..مثل دختر های چهارده ساله شاد و شنگوله...اصلا هم مریضی نداره..شاد و سلامته... فکر کن..اگه اینطور پیری بشی که بد نیست..
ONLY. GOD.
فکر کن پیر بشیم بیایم نی نی سایت از عروسامون گله کنیم. گاهی هم تاپیک بزنیم دندون مصنوعیم گم شده چیکار کنم😂
به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2706