2733
عنوان

من دوست ندارم پیر بشم😣😢🙁😣

| مشاهده متن کامل بحث + 3258 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از پیری نمیترسم ولی از اینکه پیر شم بعد اطرافیانم که همسن من هستن یا بزرگترم صورتشون جوونتر من بمونه میترسم مخصوصا جاری
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
اتفاقا پیری باعث میشه بفهمیم همه چیز در گذره...و ثابت نمی مونه...ما حتی حاکم بدن خودمون هم نیستیم...بعد فکر می کنیم.... هر چیزی که رو به کماله بهتر میشه اما بدن انسان اینطور نیست چون اون که باید به کمال برسه روحشه..... شبیه یه پوست اندازی بهش نگاه کنیم ... و یه مرحله از پروانه شدن.
ONLY. GOD.
فکر کن من با این سجایای اخلاقی که دارم پیر هم بشم واااای دلم به حال شوهرم می سوزه بنده خدا فکر کن یه پیرزن حراف با صدایی خروس مانند که گاهی ریز ریز می خنده و مزخرف میگه 😂
به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
2706