2777
2789

داییم دندونپزشکه ۲۸ سالشه ماشین میلیاردی زیر پاش داره  خیلی پیشرفت کرده.بامن فقط ۵ سال فرقشه.حرفاشو بهم میگه درد ودل میکنه .یه مدت عاشق یه دختر شده خودم با دختره  حرف زدم . ولی  از لحاظ خونوادگی خیلی وضع مالی پایینی دارن دختره باباش معتاده داداشش زندونه .به مامان بزرگ وخاله هام میگم برید خواستگاری  با دختره صحبت کردم .میگن به هیچ وجه.سطح فرهنگیش به ما نمیخوره.داییم ۲۰ روزه زنگ میزنه بهم میگه  نمیخام خونه مامان اینا بمونم  دارم دق میکنم وحتی شده گریه کرده جلوم از طرفی تک پسره بابابزرگم اینا براش خیلی زحمت کشیدن . چجوری میشه  کاری  کرد  راضی شن🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی سایت دیگ خیلی شبیه رمانا شده 🥺

همه تاپیکا چرا شبیه همهههههه 

قدمات نارنجی پاییز من  🍂                                                   من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡🍁

درسته ممکن دختر خوبی باشه ولی حرف بزرگترارو نباید زمین انداخت  

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه

هععییی

هرچقدرم زحمتشو کشیده باشن با ایم کار آیندشو خراب میکنن

اون حتی اگه با اون خانم ازدواج نکنه هرلحظه زندگیش با یاد اونه

زندگی برای خودش و اون خانم و همسران آیندشون سخت میشه

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند 😇 مشکلی گر سر راه تو ببندد تو بخند 🙃 غصه ها فانی و باقی تو بخند😉        گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند:)
عزیزم کاملا واضحه این دوتا خانواده بهم نمیخورن. تلاش میکنی که زندگی احتمالا نافرجامو درست کتی؟

ولی داییم خیلی میخاد  دوسال.نگفت امسال  مطرح کرد اینجوری شده .نمیدونم🥲

شرمنده که میپرسم ولی داییتون اگر حمایت مالی پدر و مادرش نداشت به اینجا میرسید؟

اره من خیلیارو دیدم پدراشون پولدار بوده ولی هیچ 

گ.هی نشدن

به قول شایع دیر میفهمی زندگی نکردی و شش دنگ حواست به چی میشه ها بوده🙃❤️‍🩹.عقد💕🫂
2801