2733
عنوان

بچه ها مهریه ۱۴سکه و یه زمین خونه در حد ۲۵۰تومن خوبه یان

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 55 پست
من ۳۰اون۴۶

دختر عمه من ۳۵ سالش تازه قراره ازدواج کنه مجرد هست خودت ارزون نفروش موقیعت های بهتریم هست مرده خیلیم بزرگه ازت ۱۶ سال به سه تا بچهه

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
تایپکاتو خوندم از کجا معلوم با پسرت کنار بیان اذیتت نکنن ؟ خدایی نکرده بع طلاق منجر نشه بگو یه خونه ...

عزیزم خب دختراشن دیگه.

اگه به دختراش ارث نرسه پس به کی برسه؟😃

همه چیزش که نمیشه به این خانم برسه 

بالاخره اونا هم بچه هاشن حق و حقوق دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خب دختراشن دیگه. اگه به دختراش ارث نرسه پس به کی برسه؟😃 همه چیزش که نمیشه به این خانم برسه& ...

اره میدونم دختراشم ولی ازدواج دومشه باید برای پسرشم یه پشتوانه درست کنه دیگ .. اتفاقا نوش جون دختراش که ارثشو میگیرن اما ادم میترسه بعد ازدواجش دخترا اشوب بندازن بین رابطه ایشون و همسرش اونم 3تا دختر بعد باز چی میمونه طلاق با یدونه دختر میشع سازش کرد بدون استرس رف نشست سر زندگی ولی این 3تا دختر داره و ممکنه خیلی اذیت شه به ساز یه نفر میشه رقصید ولی به ساز 3نفر ن

میشه از ته ته قلبتون دعا کنین من وکیل شم 🌷
به نظر من اتفاقا ازدواج دوم بیشتر باید ترسید و دقت کرد.بگو ۱۱۴ سکه.اگه خونه داره دو دونگ به نامت بزن ...

من سر ازدواج دومم هستم الان چند ماهه باهم زندگی میکنیم هنوز نذاشتم عقد کنیم تا خوب بدونم چی به چیه.

2706