2733
عنوان

نظر درمورد میزان سانسور قسمت اول فصل دوم سرزمین مادری

| مشاهده متن کامل بحث + 987 بازدید | 24 پست
یعنی اردکانی ها اول فامیلیشون بختیاری بوده ؟ ؟ ؟

نه خانواده بهادری بختیاری بودند بعد اردکانی اومد خونش ن درمورد بختیاریا یعنی اون بختیاریا یک چی ی گفت که به بختیاریا برخوردبرای همینم فامیل خان اده بختیا ی را عوض کردند.

[QUOTE=322588524]من نگفتم مدیران نظام ،  اصلا شما حرف من رو به یه چیزای دیگه ربط میدی  سریال رو تغییر داد ...[/QUOTEدیدین آخر برترین ها حرف من  ا پذیرفت تیتر خبر را از سانسور گسترده به سانسور یک سکانس تعییر داد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید اگر منو نمیزنی یه سر سایت فرارو برید همین الان

تیتر اصلی سایت یه گزارش راجع به سانسورهای سیما

گفتم شاید دوست داشته باشید بخونید

به خدا منظور بدی ندارم فقط گفتم شاید واستون جالب باشه

خوشم میاد خوب پیگیر هستین استیکر لبخند

نه به انداره شما که هرطور شده میخواهید به من ثابت کنید همه چی تقصیر صدا وسیماست اما چرا از جناب کارگردان ایراد نمی‌گیرند که به جای گله از صدا وسیما بایت نواقص خودش چرا تو این ده سال ن اقص را رفع نکرد وکار راناقص تحویل صدا وسیما داد؟

ربطی نداره  گفتم فقط اطلاع بدم شاید مطلب رو نخونده باشید

شما به من در خ است دوستی دادید خب احتیاجی نبود به این دره است وقتی اینجا برای هم نظر می‌گذاریم یعنی باهم دوستیم دیگه.