2733
عنوان

قرص خواب

102 بازدید | 13 پست

خانما ایجادکسی بوده تجربه افسردگی و عود داشته باشه؟ من چندساله ۴ تا دکتر عوض کردم

برای خواب لورازپام و کلونازپام 

اسنترایا همون سرترالین

پوکساید و پوکسایم 

و ی مدت هم دارهای قوی سه حلقه ای ایمی پرامین مصرف کردم ولی همچنان بد خوابم و کلافه 

کسی دکتری رفته راضی باشه یا قرصی مصرف کرده که خوابشو خیلی بهار کنه؟خیلی کلافه شدگ

منم یه مدت دارو مصرف میکردم همه چیم بهم ریخته بود داروها رو قطع کردم و بهترم اصلا اون موقع آلپرازولام ک میخوردم برعکس بود خوابم نمی‌برد واقعا مصرف دارو فقط منو بدتر کرد خداروشکر قطع کردم مصرف داروها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه مدت دارو مصرف میکردم همه چیم بهم ریخته بود داروها رو قطع کردم و بهترم اصلا اون موقع آلپرازولا ...

نمیتونم متاسفانه ۳ بار عود افسردگی داشتم 

پانیک دارم ی مدت ک قط کردم حالم خیلی خیلی بد بود همش تو خواب حمله میگرفتم 😔 خیلی خستم نمیخورم احساس پوچی میکنم واقعا خودمم کلافم

بابا این قرصا چیه پر از عوارضه بدنتو داغون میکنیا به جاش یه بار میرفتی حجامت میکردی درست میش ...

عزیزم سرخود ک نخوردم پانیک دارم حمله بهم دست میده نمیتونم مصرف نکنم

دکتر رفتی عزیزم؟من لورازپام رو میخورم صبح وافعا نمیتونم چشامو وا کنم اینم مثل لورازپامه؟

نه خودم تست کردم. شب باید زود بخوری که صلح کامل از خواب سیر بشی.‌۹ اینا بخور که تا ۱۰ خوابت ببره

عزیزم سرخود ک نخوردم پانیک دارم حمله بهم دست میده نمیتونم مصرف نکنم

پانیک هم راه داره

اگه از طریق طب سنتی و رژیم  اقدام میکردی الان پانیکت هم کنترل شده بود

به هر حال توصیه من بود... راههای بهتر و کم عوارض تری هم هست برای درمان