2777
2789

الان رفتم خوندم 

نمیدونم این مدل تاپیکا چرا همش دعوا و بحثه

به نظر من خیلی ساده اس ، تفکر ادما فرق داره

مثلن یکی میگه من همین که شکم بچه رو سیر کنم ، لباس تنش کنم و بفرستم مدرسه و سرکار کافیه ،  پس طرف میاد ۳ تا میاره ( طرز فکر خودشه ، به خودش مربوطه و محترمه)

یکی هم میگه من برام مهمه فرزندم اتاق خواب خودشو داشته باشه ، بهترین مدارس درس بخونه ، و پس فردا بتونم براش خونه و ماشین بخرم تا بچه ام سختی نکشه پس ترجیح میده دوتا یا فقط یکی بیاره 

نظر شما چیه؟؟؟؟

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

بله درست میگید . ولی مقصر استارتر هست که به دیگران اجازه میده مردم‌ تا توی اتاق خوابش هم نظر بدن و دخالت کنن .بچه آوردن یه موضوع شخصیه 🤐 وقتی میگی بچه اول یا دوم یا سوم بیارم یا نه؟ معنیش همینه دیگه 😮‍💨

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

از نطر من بچه باید امکانات معقول داشته باشه خودشم برا آینده اش تلاش کنه همیشه نیاز مالی نیست.کسی بچه میخواد چه یکی چه بیشتر اول باید توان جسمی و روحی به طور کامل داشته باشه بچه ها در درجه اول به محبت صبر حوصله نیاز داره .

پیرزنای ما سفارش میکنن بچه یکی زندگی هممونم تو رفاهست حتی دوربرم کشورای اروپایی خونه دارن اا یکی دار ...

منم موافق یکی هستم

در صورت رفاه مالی کامل دوتا

روی صحبتم با استارتر هست نه شما دوست عزیز ..وقتی با هم راجب چیزی موافق نیستیم و بحثی میکنیم بهت توهین نمیکنم فقط داریم بحث میکنیم قضیه رو ناموسی نکنید تو رو خدا..جنبه بحث داشته باش..انقدر واسه چیزای بی ارزش قسم خدا ندید..اسم کاربریم رو دوس داشتم این بزارم وگرنه املام خوبه خانم معلم🙂مخالف صد در صد ازدواج فامیلیم چرا؟ برای فهمیدم جوابش یه سر برو بخش اعصاب کودکاندوست عزیزی که لطف میکنی وارد تاپیک من میشی : لطفن به کلمات و لحنت خیلی توجه کن عزیزم ، درسته تاپیک زدم و نظر خواستم اما دلیل نمیشه شما به خودت اجازه استفاده از هر ( لحن و کلماتی ) رو بدی، من مسئول عقده های کسی نیستم ، پس از اونجا که هیچکدوم اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم ،بیخیال تاپیک من بشو و برو♥️🌹❤️دوستدار اعصاب خود و دیگران
من نظرم مورد دومه.ما نسل دهه ۶۰,یه عمر با حسرت زندگی کردیم،دیگه دوس ندارم،بچم هم توو حسرت بزرگ شه

من همیشه دور و برم بیشتر از دوتا بچه ندیدم تو نسل جدید

و خدایی فکر میکردم همه جا اینجوریه

ولی وقتی اومدم تو نی نی سایت دیدم نه

چقدر تفکر ادما فرق داره

چقدر سطح انتظارشون از زندگی فرق داره

قطعا عقل الان و داشتم هیچی بچه ،وای در کل یه دونه ودر نهایت شرایط عالی دوتا،دیگه از دوتا بیشتر تحت هیج شرایطی، حتی اگه طرف مالک کل دنیا هم باشه به نطرم دوتا بچه کافیه