2733
چطوری مخ زدی  بگو منم انجام بدم😁

اول بهش پیام دادم ب یه بهونه اوردمش سر قرار 

تولدش بود بهش کادو دادم چند ماه ایقدر محبت بهش کردم خودش دیگ دیونه و روانیم شده بود و اینکه من دختردایش بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی سخته  ازدواج کردی الان؟

ن همش ده ماه ک گذشته انگار همین دیروز بود ک اشنا شدیم 

ولنتاین امسال میشد پنج سال 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

سرکارم اولین بار منو دید اونجا اول آذر ۱۴۰۰بود بعد دوهفته اولین قرار ملاقاتمون فروردین هم عقد کردیم یک سال و نیم بعد هم عروسی گرفتیم الان سر خونمون هستیم 

دلممم گرفت با خوندنش.. کاش قسمت هم باشید💔

:) ببین منی ک اینو تجربه کردم چی گذشت بهم 

ن خدا ی چیزی میدونست ک نذاشت بهم برسیم ما اصلا مناسب هم نیستیم واقعا:) تاحالا شنید عشق اشتباه! 

ما اشتباه ترین عشق هم بودیم 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

از روز بدنیا اومدنم آشناییم کلا😂پسرخالمه

از ۱۵ سالگی دوسش داشتم ولی رو نمیکردم و درحال کلنجار بودم برای فراموش کردنش. ۱۷ سالم که شد یک شب پیام داد که میشه یه چیزی بگم؟ گفتم بگو. گفت خیلی وقته گیر چشماتم و من گفتم پدرم هفت خان رستمه. گفت تو دل بده اون با من. ۳ سال و اندی طول کشید تا پدر گرامی راضی شه البته الان ایشون پسرشون شدن و من هفت پشت غریبه حق ندارم بگم زیر چشش ابروعه! عاشق شوهرمه!

خاطره ها داشتیم. ۹ ساله همسرمه. خدایا شکرت

زیر گروه بنفش💜... وزن ۷۶ و ۲۰۰ وزن هدف ۶۵ ... هدف اول ۷۳ 
انشالله خوشبخت بشی واسه امضات صلوات فرستادم

الهی خدا هزار برابرشو بذار تو زندگیت ممنونم 

آشنا بود؟ کدوم سطح باللتری داره؟

بله 

هردو به نوع خودمون سطحمون بالابود 

نمیشه گفت کدوم بهتر بود

ان شاآلله جور میشه ابنم کراش من بود مخ شو زدم😂

من یعنی یه تیم پشت کراش زدنم هست حدود ۱۰ نفر باهام همکاری میکنن تا مخ کراشو بزنیم 😂😂نمیدونیی ۷ ۸ ماهه چقدررر تلاش کردم 😂😢هعییی 

لطفا لایک نکنین دوستان با احترام🙏🏻
2706