2733
از روز بدنیا اومدنم آشناییم کلا😂پسرخالمه از ۱۵ سالگی دوسش داشتم ولی رو نمیکردم و درحال کلنجار بودم ...

خداروشکر ان شاءالله. همیشه خوش باشین 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزکم امیدوارم هرچه زودتر حال دلت خوب شه🧡❤

مرررسی ان شاءالله. حاجت رواشین💜

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
اول بهش پیام دادم ب یه بهونه اوردمش سر قرار  تولدش بود بهش کادو دادم چند ماه ایقدر محبت بهش کر ...

همین که دختر داییش بودی ۸۰ درصد قضیه رو رفته بودی😂😂وااییی منم چقدررر محبت کردم به خانواده کراشم منو اسوه مهربونی میدونن 😂

لطفا لایک نکنین دوستان با احترام🙏🏻
خب پس چرا نشد؟ نمیشد کوتاه بیاید

ن نمیشه من کوتاه بیام مادر  پدرم دیگه کوتاه نمیان 

منم از اینا می‌خوام😍😕 خدا حفظتون کنه واسه هم ⁦❤️⁩

انشااله که بهترین ها قسمتت میشه 

سپاس گزارم عزیزم 🌺♥️

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

گلم یعنی تو سه ماه ازدواج ...باورم نمیشه ..........کجا دیدید همو ؟

من آشنایی و فامیل دورمون هستند احمد آقا ......مخالف هم داشتیم خانواده اش و مادربزرگش و خاله عوضیش .ولی خواست خدا مهم .........پس اولین دیدار نمیتوانم بگم چون فامیل هست ولی کلا بین اولین خواستگاری تا مراسم ازدواج تقریبا هشت ماه 

خیلی دلم می‌خواست که دوره خوش خوشان عاشق میشدم  ولی از بس سرم تو کتاب و درس بود بعدم گفتم بزار ...

سپاس گزارم مهربانم 

انشااله زیبا ترین عشق ها نصیب قلب مهربانتون بشه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706