2777
2789
عنوان

چی کار کنم خاستگار بیاد🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 114 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

برو سرکار مثلا خیاطی ، اتقد برات بخدا پیدا میشه ، حدودا هم سنم هستیم

اخه مشکل اینه به هیچی علاقه ندارم نه خیاطی نه آرایشگری نه رانندگی نه درس 

فقط به ادیتوری یه زره علاقه دارم که اونم خلاقیت خیلی میخواد که من ندارم

2802
اخه مشکل اینه به هیچی علاقه ندارم نه خیاطی نه آرایشگری نه رانندگی نه درس  فقط به ادیتوری یه زر ...

چرا بابا داری برو دنبال یه چیزی حتما میتونیی

❤️‍🔥اصن زن بهرامممم💍 😁  بسم رب بهرام 😂🤚❤️  سوالی در مورد رشته انسانی و پشت کنکور بودن داشتید تا حد توان خوشحال میشم کمکتون کنم🌱❤️
اره فلسفه خیلی عم سنگینه دارم دیوونه میشم🥲🥲

اره منم شبای امتحان زیاد به فکر شوهر کردن میافتم😂

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
من شرایط زندگیم یه جوریه که باید ازدواج کنم 

برای فرار از زندگی‌ ازدواج نکن خودش بدبختیه‌؛ من و تو تازه داریم‌ یاد میگیریم‌ چجور‌ باید زندگی کنیم‌ چطور میخوای یه زندگی رو جمع و جور کنی؟ هزار تا راه‌ هست‌ که واسه خودت زندگیتو‌ بسازی چون الان بنظرم شبیه کسی نیستی که آمادگی ازدواج  داشته باشی و اینکه‌ به ازدواج به عنوان یه راه فرار فکر کنی باعث شکستت‌ میشه :) دنبال یه کار بگرد که توش پول باشه یا اگه کار خاصی علاقه داری میتونی توش خیلی پیشرفت کنی!

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / با افتخار نمونه زن لعن شده هستم 🫡
دلم میخواد یکی بیاد خاستگاریم با ادامه تحصیلم مخالفت کنه😂😂😂

به خدا منم شبای امتحان همینم😂😂

ولی فلسفه واقعا سخته به خاطر همین هرروز میگم خداروشکر نرفتم انسانی مطمعنم همه امتحانام و خراب میکردم😑

ت‍‌وی ت‍‌ک ت‍‌ک ل‍‌ح‍‌ظ‍‌ات زن‍‌دگ‍‌ی‍‌م م‍‌ث‍‌ل ح‍‌رف "ح" وس‍‌ط اس‍‌م م‍‌م‍‌د ح‍‌س اض‍‌اف‍‌ی ب‍‌ودن م‍‌ی‌ک‍‌ن‍‌م :(
برای فرار از زندگی‌ ازدواج نکن خودش بدبختیه‌؛ من و تو تازه داریم‌ یاد میگیریم‌ چجور‌ باید زندگی کنیم ...

اصلا ازدواجم نخواهم بکنم خب همینکه خاستگار ندارم خیلی ناراحتم میکنه بس چرا همسن هام کلی خاستگار دارن من ندارم 

2801