2777
2789

سلام خانما 

از لاغری خودم حالم داره بهم میخوره اندامم مث خط کش🤒

هیچ راه حلی ندارین دکتری رژیمی قرصی درد زهرماری 😭😭😭

پول مخاد داری؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

منم بچه شیر میدم خیلییی لاغر شدم رفتم از دارو خونه پودر ترومام گرفتم.

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))
آره چیکار کنم؟ 

اول ک‌میتپنی بری دکتر تغذیع خوب

دوم ت ک پول داری ی عالم مغزیجات بگیر هر روز فرنی درس کن 

اب هویچ

معجون 

کیک 

فست فود همشو بخور

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

مولتی ویتامین میترال بخر اشتهاتو باز می‌کنه 

وعده های غذایی تو زیاد کن مثلا عصرانه هم اضافه کن یا نهارتو در دو وعده بخور .سیب‌زمینی و ماکارونی و کلا پروتئین و کربوهیدرات زیاد استفاده کن 

باشگاه رفتن هم هم وزنتو بالا می‌بره هم تناسب اندام میاره . 

In God we trust  , Tabriz 
اول ک‌میتپنی بری دکتر تغذیع خوب دوم ت ک پول داری ی عالم مغزیجات بگیر هر روز فرنی درس کن  اب ه ...

مشکلم اینه که نمیتونم بخورم همه چی هست فراووووون🥺 هست اشتها ندارم با یه مشت آجیل سیر سیر میشم حتی دیگه غذام نمیخوام🤦‍♀️