2777
2789

یادش بخیر سال ۷۸ اونا بود حموم عمومی میرفتیم مستاجر بودیم خونه حموم نداشت میرفتیم حموم عمومی مامانم با این کیسه ابی ها و صابون معروفا پوستمو میکند هی چقد سختی کشیدیم خدااا😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه خانوما واجبین زده بودن اونجارو وزیربغلشون سبزبود یادمه ج ی ج ی های همه زشت واویزون بود یکبار ...

بعدمیگن پسرا چش چرونن ببین چطوری چش چرونی میکرده ها چکار....... مردم داشتی آخه دیدمیزدی  

یابیشترامام زاده هامگه چندسالته اسی     حمام عمومی فکرکنم مال ده پنجاه تاشصت اینابوده & ...

نه من متولد 69 چند دفعه با مامانبزرگم موقعی که 7 ساله بودم رفتم 

متاهل و متعهد آقایون لطفاً درخواست ندن  🙏🙏             
2796
حالموبهم میزدن    باخودم میگفتم ینی منم بزرگ شم انقدربدنم زشت میشه!!!!!

حآل منم بهم زدی داشتم آش رشته میخوردم آجیم برام آورده بود گفتی واجبین سبز بود حس کردم زیربغل اون پیرزناتودهنمه دارم میخورم  

آخه آبت نبودنونت نبود چش چرونی کردنت چی بود

چرا کثیف ؟خب من بچه بودم خانومای سن زیاد میومدن اونجا برام جالب بود نگاشون میکردم😁

😉😉😉خودمم زیاد نگاه میکردم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹