2777
2789
عنوان

عزیزجانی که منو شناسایی کردی.....

211 بازدید | 87 پست
الان مثلا خیلی هنر کردی رفتی بقیه رو هم خبر کردی؟؟
توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
وای من اگه کسی رواینجاشناسایی کنم عمرا لوبدم
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
باز چند دقیقه تنهاتون گذاشتماااااا

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

فعلا فهمیدم به خواهرشوهرم گفته خدا داند به کیا دیگه گفته
توی دنیای مجازی هستیم ولی دلمون که مجازی نیست,راحت میشکنه...پس حواست به تایپ کردنت باشه!!!
خخخ یبار دیگم یه موردی شناسایی شد اینجا تاپیک زدن پلیس فتا نمیتونه به این زودی کسیو شناسایی کنه که ملت اینجا همو میشناسن جلالخالق از این موجود دوپا مغز مثله مغز انیشتینه اینجا نیاین شاید تونستن یه اختراعاتی بکنن
2801