2733
عنوان

عکس بی بی چک بیاید لطفاً

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 23 پست
واقعا؟؟ آزمایش رو روز ۷ از تاخیر پریود دادم و بی بی چک رو روز ۹ و ۱۰ زدم

مال مت بی بی چکم هاله محو انداخت بتا مشکوک شد و بعد چند روز بی بی چکم پررنگ شد ۲ روز دیگ بی بی چک بزن عکسشو بزار تگ کن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مثبتی عزیزم الان دیرم بی بی چکتو فردا برو ازمایش من قولت میدم که بارداری مبارکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
♥️♥️🥰🥰

صبح برو ازمایش معطل نکن بسلامتی باشه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مال مت بی بی چکم هاله محو انداخت بتا مشکوک شد و بعد چند روز بی بی چکم پررنگ شد ۲ روز دیگ بی بی چک بز ...

باشه عزیزم حتما ❤️

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
مثبتی عزیزم الان دیرم بی بی چکتو فردا برو ازمایش من قولت میدم که بارداری مبارکه

خیلی ممنونم عزیزم خیلی خوشحالم ولی الان یادم افتاد امشب جوجه زعفرانی خوردم و کمرم خیلی درد می‌کنه دارم از استرس میمیرم چیکار کنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی ممنونم عزیزم خیلی خوشحالم ولی الان یادم افتاد امشب جوجه زعفرانی خوردم و کمرم خیلی درد می‌کنه دا ...

اشکال نداره مقدارش اونقد نبوده ..ولی تو بارداری رعایت کن ..

زعفرون

اویشن جگر

اینچیزانخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکال نداره مقدارش اونقد نبوده ..ولی تو بارداری رعایت کن .. زعفرون اویشن جگر اینچیزانخور

مرسی عزیزم ♥️♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40