2777
2789
عنوان

شماهم صبحهای زود که بیدارمیشید ...میوفتیدبه یادروز قیامت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدقه بده همیشه براطول عمرت 

چشم عزیزم ♥️♥️♥️ 

دُنبـالَم نَیـا ، اسـیر میشـی .. 🚶🏻                                        دَرخـواسـتِ دوسـتی رَدِ ! 
2796
باشه ممنون امروز انشالا خوندن قرآن روشروع میکنم بامعنی

چقد عالی.خیلی خوشحال شدم.برای خواندنش هم خیلی سخت نگیر بخودت‌،حتما نمیخواد وضو داشته باشی دراز کشیده بخون فقط بخون‌.وضو‌رو وقتی بگیر که بخوای به خطوطش دست بکشی وگرنه لازم نیست

چقد عالی.خیلی خوشحال شدم.برای خواندنش هم خیلی سخت نگیر بخودت‌،حتما نمیخواد وضو داشته باشی دراز کشیده ...

ممنون 

آره تیمم میکنم چون همه جاگردوخاک هست بالاخره

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
من گناهکارم شایدبرااینه  ولی شما وجدانتون آرومه

نه اصلا از سه نفس مطمئنه و لوامه اماره نفس لوامه(گناه کوفت کن)شما بیدار بعدم امیرالمومنین برای لحظه مرگ نگران بودند دیگه من سر  پا گناه اگه نگران نباشم از بی خیالیم اما خدایی یاد مرگ یه جورایی آرامش هم میده

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
💞❤️

همیشه از رو قرآن می‌خوندم،الام چون دختر کوچیکم که نزدیک دوسالشه  میاد قرآن رو ازم میگیره میترسم پاره کنه از تو گوشی میخونم وقتی دراز میکشم استراحت کنم روزی ده آیه میخونم با معنیش.آهسته و پیوسته.

نه اصلا از سه نفس مطمئنه و لوامه اماره نفس لوامه(گناه کوفت کن)شما بیدار بعدم امیرالمومنین برای لحظه ...

شمالطف داری انشالاخدابه هممون که توی این تاپیکیم کمک کنه🙏🙏

براامضات دعاکردم

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
شمالطف داری انشالاخدابه هممون که توی این تاپیکیم کمک کنه🙏🙏 براامضات دعاکردم

نگرانی برای مرگ خوبه اما نباید دچار آشفتگی و استرس کنه باید آدم آماده بشه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی