2733
2764
عنوان

تهران کدوم مرکز اسپرم اهدایی انجام میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 27 پست
آخه خیلی مورد خاصی هست فکر نمیکنم کسی اطلاعات کاملی داشته باشه در این مورد

سایت بارداریه ولی کسی اطلاعی نداره 🥲

ممنون عزیزم ♥️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربانت. امیدوارم به نتیجه برسی

مرسی قشنگم

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 🫶🏼

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

عزیزم بببخشید من تایپیک هاتو خوندم 

متوجه مشکل ناباروریت شدم اگه تهرانی برو مرکز باروری امید تو دروازه شمرون 

دکتر مرضیه اقا حسینی 

بهت قول میدم سر سه ماه باردار میشی من خودم نتیجه گرفتم منم ده سال بود ازدواج کرده بودم 

داریم عزیزم ولی مطمئن نیستم که با ای یو ای انجام میدن یا فقط ای وی اف هست

عزیزم مراکز به علت ممنوعیتش این کار رو نمی کنن اونجوری باید جنین بگیری من یه واسطه رو می شناسم‌که کارش همینه تو مطب دکتر کار می کنه زنگ بزنید ازشون مشاوره بگیرید من خودم ازشون تخمک گرفتم آدم خوبیه انشالله که مشکل شما رو هم حل کنه . من شمارشون رو میذارم 

۰۹۱۲۸۹۳۵۶۱۲ جعفری 

عزیزم مراکز به علت ممنوعیتش این کار رو نمی کنن اونجوری باید جنین بگیری من یه واسطه رو می شناسم‌که کا ...

اصلا اینطوری نیست من خودم با مام صحبت کردم اسپرم اهدایی هم دارن و ممنوعیتی هم نداره.

لطفا برای پول افراد را گمراه نکنید.

اصلا اینطوری نیست من خودم با مام صحبت کردم اسپرم اهدایی هم دارن و ممنوعیتی هم نداره. لطفا برای پول ...

مگه من از مام حرفی زدم 

تنها مرکزی که انجام میده و غیر قانونیه مام هستش تهران جاهای دیگه انجام نمیدن بپرسید

بعدشم دیگرانی که می خوان این کار رو بکنن بده راهنماییشون بکنیم ؟

مگه الان که شما دارید می گید مام انجام میده پولی ازشون گرفتید که واسشون تبلیغ می کنید خب شما هم دارید راهنمایی می کنید دیگه پس منافاتی نداره که بخوایم دیگران رو کمک کنیم 

مگه من از مام حرفی زدم  تنها مرکزی که انجام میده و غیر قانونیه مام هستش تهران جاهای دیگه انجام ...

من برای مام هیچ تبلیغی نمیکنم تا الان هم نه پامو گذاشتم اونجا نه میشناسمشون. اما این شماره خانم جعفری توی اکثر تاپیک ها براش تبلیغ میشه. حتی پی وی من هم آمدن. 

من میگم مام مرکز شناخته شده ایه مطمئن باشید کار غیر قانونی انجام نمیده ولی بین اینکه کسی از اسپرم اهدایی استفاده بکنه تا جنین اهدایی خیلی فرق هست. به نظرم نباید به طور کلی حرف بزنیم که اصلا جایی انجام نمیدن.

من برای مام هیچ تبلیغی نمیکنم تا الان هم نه پامو گذاشتم اونجا نه میشناسمشون. اما این شماره خانم جعفر ...

به نظرم اگه بشه به هر طریقی مشکلی از مشکلات دیگرانی که مثل خودم هستن حل بشه فرقی نمی کنه کدوم مرکز توسط چه کسی انجام میشه فقط درست انجام بشه و مشکلشون حل بشه  حالا می خواد خانم جعفری باشه ، خانمی ایکس باشه مام باشه هر کسی باشه 

برای راهنمایی عزیزانی که شوهرشون اسپرم نداره میگم که دکتر عنایت اله ایزدی اصفهان آزادانه و علنی اسپرم اهدایی میزنه ، ظاهرا مجوز داره که هیچ مقامی بهش گیر نمیده . بقیه مراکزی که اینکار را می کنند یواشکی انجام می دهند . من پیشش انجام دادم و دو تا بچه به این روش ازش دارم . خیلی راضیم تو ی فامیل هم به هیچکس نگفتم و سالهاست از این قضیه میگذره .اونائیکه میرن پیشش برای اینکار ، بعضی ها دفعه اول و عده ای دفعه دوم ، سوم یا ... باردار میشند . بعضی هم مشکل دارند و نتیجه نمی گیرند . اگه خواستید برید اینکار را بکنید بهتره قبلش یه فوق تخصص زنان ببیندتون که اگه مشکلی دارید درمان کنه و بعد برید .