2777
2789
عنوان

خدایی چرا انقدر لهجه اصفهانی ها باحاله😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 16846 بازدید | 357 پست

لهجه همه شهرها زیباست

❤️همه جای ایران سرای من است❤️

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

باافتخار اصفهانیم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن
 لهمه مشهدی‌ها جذابه براتون .چه روحیه منعطفی دارین شما

منم عااااشق لهجه مشهدیم. خییلی باحاله. خصوصا اینکه بجای فعل "شدن" از فعل "رفتن"استفاده میکنن

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

یادمه دوران دانشجویی با دوستم دنبال یه آدرس می گشتیم تهران ، هر بار این دوست اصفهانی مون آدرس می پرسید از کسی ،جوابش این بود می تونین دوباره بفرمایین سوالتونو 

دفعه اول محو لهجه و کلام میشدن و محتوای و منظور قیل و قال  رو فراموش می کردن .  

من لحجه یزدی ها رو خیلی دوست دارم 

یادش بخیر 😂وقتی مرز بین عراق و ایران بودیم 

یک دختری یزدی حرف میزد کیف کردم 

دردی بر سینه دارم که تا ابد همراهم هست ولی مطمعنم یک روزی میام پیشت ...