2733
عنوان

می خوام ۴۰ تا یاسین بخون ب نیت شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2171 بازدید | 488 پست
@دختر_12   شوهرخوب @دختر_رئالی   موفقیت @mlita91   گرفتن وام و جور شدن  ...

عزیزمم 

از ته قلبم برات ارزو میکنم خوشبخت شی🥆🌱

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزمم  از ته قلبم برات ارزو میکنم خوشبخت شی🥆🌱

مرسییی دعا کن باهاش ازدواج کنم و خوشبخت شم در اینده🥲

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@سارالک    

عزیزم لطفا فراموشم نکن دعام که دراینده باهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم 🤍

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
مرسییی دعا کن باهاش ازدواج کنم و خوشبخت شم در اینده🥲

ایشالله الهی بهم برسین  و عشقتون مانا باشه واسه منم دعا میکنی خیلی دوسش دارم ❤️‍🩹

یه صلوات برای روبه راه شدن زندگیم و رسیدن به ارزوم میفرستید🙂 🥺ℳ
ایشالله الهی بهم برسین  و عشقتون مانا باشه واسه منم دعا میکنی خیلی دوسش دارم ❤️‍🩹

🥲 حتما 

@نون_بربریییی    

@دختر_12    

@ملوسکتونم1    

@عطیه___هستم    

@گل_قشنگ    

برای دوستانم 🤍🌱

زندگی به من یاد داد...... برای داشتن آرامش و آسایش..... امروز را با خدا قدم بردارم ..... و فردا را به اون بسپارم.....
2706