2777
2789

بچه ها پسرم هر چی تو خونستو بدون اینکه فکر کنه ایا همه خوردن یا نه 

مهمان دارم یا نه 

اصلا هست یا نه 

میخوره  شده عین جارو برقی 

به فکر هیچکس تو خونه نیست 

مثلا امروز خورشت داشتم میپختم بعد گوشتشو گزاشتم با پیاز سرخ بشه  بعد رفتم تو اتاق کارامو انجام بدم و دوباره برگردم اشپزخونه وقتی برگشتم دیدم یه بسته دیگه گوشت انداخته تو قابلمه و گزاشته تا سرخ بشه 

روز قبل مرغ خواستم درست کنم یواشکی من سه تا تیکه مرغ اضافه کرده 

همه را هم میخواد تو یه وعده بخوره 

والا تو این گرونی هر ماه پنج میلیون گوشت و مرغ میخریم بازم اخر ماه کم میاد 

چه اشکاای داره خب نوجوناهمینن

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

الهییییی😂 منم پسر دارم دلم رفت براش کهههههه

الهی شکر که بچت اشتها داره ماشاالله بهش 

خدا رزق و روزی حلالتون رو بیشتر کنه 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ داخه‌که‌ی گرانم...رو روو عشقه‌که‌ی جارانم ...

نگران‌‌ گرونیش‌‌ نباش‌‌ نگران‌‌ پرخوریش‌‌ باش‌‌ کار‌ دستش‌ نده

میشع‌‌ برای حل‌‌ شدن‌‌ مشکلات‌ زندگیم دعا‌‌ کنین‌ واقعن‌‌ نیاز‌‌ دارم‌‌ به‌ دعاهاتون‌‌🥺🙏/آسمان بار امانت‌ نتوانست کشید قرعه کار به نام منه دیوانه‌ زدند/هیچوقت‌ ناامید‌‌ نشو‌‌،نجاری ک مغازش‌‌ سوخت‌‌،زغال فروشی‌‌ زدو‌‌ پولدارشد/آرزویت را برآورده می‌کند آنکه‌‌ آسمان‌ را میگریاند‌‌‌‌ تا گلی‌‌ را بخنداند‌‌/دخترم خداروشکر که دارمت ملکه برفیم...خدایا خودت مراقبش باش...♥️👼🏻🧸

خب صحبت کردی باهاش ؟ چکاپ دادی ببینی مشکل جسمی داره یا نه ؟ ازمایش مدفوع حتما بده شاید انگل داره روده اش 

چکاپ پزشکی کن اول کامل بعد بهش خوراکی های بده که سیر کننده اس ، گوشت و مرغ زیادی هم باعث مریضی میشه 

ببرش باشگاه شاید تغذیه اش با رژیم مربی بهتر بشه 

دکتر تغذیه هم ببر 

2801