2777
2789

دوستان من یه هفتس آسنترا شروع کردم فعلا دارم ۱/۴ دوزه ۵۰ رو میخورم ،حالتای عجیبی دارم ،من دوسال پیش این قرصو با دوزه خیلی پایین برای پنیک و افسردگی میخوردم و بعده سه چهار ماه خوب شدم اونموقع،چون کلا خیلی لاغرم و حساسیت به قرص دارم همیشه دکترا دوزه پایین تجویز میکنن و تاثیر هم میبینم،فقط ایندفعه من پنیک ندارم افسردگیی شدید و وسواس غذایی پیدا کردم هیچی نمیخورم،الان یه هفتس شروع کردم اسنترارو خیلی خیلی حالمو بد کرده گریه های شدید دارم مودم از اون چیزی که درگیرش بودم خیلی بدتر شده همش به مردن فکر میکنم وسواسم حتی شدید شده صبح میخورم صبحا حالت گیجی منگی دارم اشتهام صفر شده سوتغذیه گرفتم ذاتا سر افسردگیم چهارماهه ولی بدتر شده بی اشتهاییم  عصرا یه حس بی خیالی شدیدی بهم دست میده تا یکی دو ساعت یه جا زل میزنم و حال ندارم پاشم از جام بعد شبش یکم بهتر میشم ،کسی که آسنترا خورده میشه بگین هفته های اول این نرماله؟؟؟خیلی دارم اذیت میشم جالبه من دوسال پیش این قرصو میخوردم به هیچ عنوان عوارض به این شدت در هفته های اول نداشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

یک ماهی طول می‌کشه تا نتیجه بده. اکثر اوقات همینه، اولش حالت بدتر میشه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 
یک ماهی طول می‌کشه تا نتیجه بده. اکثر اوقات همینه، اولش حالت بدتر میشه

اخه افسردگی من شدیده اینبار اینم که میخورم یه هفتس احساس غم شدید میکنم یه جوری که صبح چشمو باز میکنم به گریه شدید میوفتم

من خوردم تغییر خاصی نداشتم با دکتر مشورت کن شنیدم که اوایل انگار آدم بدتر میشه ولی بازم با دکتر مش ...

شما خوردین هیچ تغییری حس نکردین واقعا؟!!!بی خیالی شدید ؟استرس؟افسردگی؟

اخه افسردگی من شدیده اینبار اینم که میخورم یه هفتس احساس غم شدید میکنم یه جوری که صبح چشمو باز میکنم ...

به نظرم یه مدت تحمل کن شاید عوارضش از بین بره. من یکماه سیپرالکس می خوردم. یعنی شکنجه بود ولی یکماه تحمل کردم گفتم شاید بهتر بشه عوارضش. یه بار توی اون یکماه یه دفعه ضربان قلبم خیلی بالا رفت و تا یک ربع به نفس نفس زدن شدید افتادم. ولی باز هم تا نوبت بعدیم صبر کردم. دیگه دکترم عوضش کرد.