2777
2789
عنوان

تو چقدر شبیهه مادرتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21992 بازدید | 1429 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم عجل لولیک الفرج

سلام خوش آمدید 🌱

به نیت حاجت شما هدیه به آقا صاحب الزمان عج

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم عجل لولیک الفرج به حق فاطمه الزهرا (س)  الل ...

سلام خوش آمدید 🌱

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
اللهم العجل لولیک الفرج

سلام خوش آمدید 🌱

2804
بسم الله الرحمن الرحیم  سلام دوستان عزیزم🥀 به تاپیک امام زمان خوش اومدین.  ایام فاطمیه ...

خدای من🥺😍ممنونم خواهرجان🥺❤💐منم به نیت شما صلوات خاصه حضرت زهرا به آقا هدیه کردم❤

لطفا امضای من کامل مطالعه بفرمایید. من تو شرایط بحرانی هستم و خیلی دارم درد می کشم؛تو رو به جان عزیزتون اذیتم نکنید؛سر به سرم نذارید؛بحث نکنید؛میام اینجا خوش بگذرونم؛مشکلاتم یادم بره؛اینجا رو هم ازم نگیرید؛حق می دم بهتون اگر دوستم نداشته باشید؛ولی خواهش می کنم اگر نظرم یا تاپیکم دوست نداشتید نیاید باهام بحث و دعوا و مخالفت کنید یا متلک بندازید؛ممنونم. خدایا قربونت برم با رحمت بی کرانت دریابم.♥️پ.ن:عکس پروفایلم عکس خودم نیست؛عکسی هست که دوست داشتم.شما هم دوست داشتید دانلود کنید،حتی اگه دوست داشتید برای پروفایل صفحه خودتون انتخابش کنید،من راضیم.بیاید بین اين روزهای پر غصه پناه و آرامش هم باشیم. پ‌.ن آخر:کاربر قدیمی که قاصدک صورتی اسمش بود و چند سال پیش تعلیق شد من نیستم،و فقط اسم مستعار من با این خواهر گلم مشابه هست،گفتم که در جریان باشید،مخلص همه دوستان گل.
خدای من🥺😍ممنونم خواهرجان🥺❤💐منم به نیت شما صلوات خاصه حضرت زهرا به آقا هدیه کردم❤

فدات خواهری🥰❤️

من ازت ممنونم که دعوتم میپذیری😘

ان شالله که در پناه آقا امام زمان عج باشید 

التماس دعا ..🙏🏻

سلام خوش آمدید 🌱

بسم الله الرحمن الرحیم» 

سلام عزیزانم

@هنرعاشقی    

@الماس_2    

@تمشک_وحشی_    

@نعناnana    

@صفا62    
به تاپیک امام زمان عج خوش امدید..
ایام فاطمیه خدمت شما تسلیت عرض میکنیم.🖤

به نیت عاقبت بخیری و حوایج شما

أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلي فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

تقدیم مهدی غریب فاطمه سلام الله علیها

ان شاءالله با دعای مستجاب « ام المومنین» خانم فاطمه الزهرا( س)
در صف یاوران و سربازان فرزندشان باشیم.🤲

اگر تمایل داشتید صفحه ی اول رو بخونید ❤🌴

🇵🇸 القدس لنا ...  ابد در پیش داریم 💚این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بسم الله الرحمن الرحیم»  سلام عزیزانم @هنرعاشقی     @الماس_2     @ ...

سلام ممنونم گلم از دعوتتون

الهم عجل لولیک الفرج 

اسلام علیک یا حضرت فاطمه سلام الله علیها 

اسلام علیک یا صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه 

اسلام علیک یا ائمه اطهار 

بسم الله الرحمن الرحیم» 

سلام عزیزانم

@fesgheliii10    

@مادرانه73    

@بهارگلمااا    

@shiشیرینrin    
به تاپیک امام زمان عج خوش امدید..
ایام فاطمیه خدمت شما تسلیت عرض میکنیم.🖤

به نیت عاقبت بخیری و حوایج شما

أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلي فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُکَ.

تقدیم مهدی غریب فاطمه سلام الله علیها

ان شاءالله با دعای مستجاب « ام المومنین» خانم فاطمه الزهرا( س)
در صف یاوران و سربازان فرزندشان باشیم.🤲

اگر تمایل داشتید صفحه ی اول رو بخونید ❤🌴

🇵🇸 القدس لنا ...  ابد در پیش داریم 💚این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

2801