2777
2789
عنوان

میخوام نماز شب بخونم تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 3713 بازدید | 831 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

زهرا هستم التماس دعا

توی شازده کوچولو یه قسمت بی نظیر داره که میپرسه اگر بیفتم چی؟؟؟؟!!  😕و اونم جواب میده عزیزمن اگر پرواز کنی چی!؟😍به جای اینکه همیشه بگی اگه نشه چی؟؟؟ یه بار بگو اگر بشه چی؟!😍😍😍
برای @87madi     @گل_قشنگ     @روح_آنابل2     @مامان_نورامی ...

مرسی 

برای خودم و خواهرم شادی

اهالی یک دهکده🏡 تصمیم گرفتند تا برای نزول باران☁💧 دعا کنند.درروز موعود همه مردم برای مراسم دعا در مجلس جمع شدند و تنها یک دختر بچه 👩با خودش چتر ☔آورده بود و این یعنی ایمان.!💚(این کاربری دست دونفره من و خواهرم شادی ).

مرحوم عبدالکريم 

مرحومه منصوره

مرحوم مهدی

شیما 

فاطمه

احمدرضا

نازی 

عبدالرحیم 

لطفا برای آمرزش مامان و بابام و کم شدن شر ي آدم شرور از زندگیمون دعا کن

لطفا برای ازدواج شیما و احمدرضا و شاغل شدن شیما و سلامتی خانوادم دعا کن

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

زهرا 🙏🌹 بهترین تصمیمات رو بگیریم واسه زندگیمون و خوش شانس باشیم و یکمم چرخ دنیا به کام امثال ما بچرخه😢

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

اسم فاطمه برای ازدواجم دعا کن

ای کسی که نامش دوا و ذکرش شفا است.ای مرهم درد همه دردمندان .لباس عافیت بر تن همه بیماران بپوشان

برای @اعتصامی    

@دختر_اردیبهشتم    

@کنکورکنکور    

@گلیییی_خانم    

@دختر_قهوه_فروش    

با افرادی قبلا دوست بودم که الان دیگه ازشون بدم میاد. اینا در ظاهر خودشونو پاک و خوب نشون میدادن ولی در باطن بدتر از شیطان بودن. 🔴یه عبرتی از زندگی گرفتم و اونم اینه که به هرکس در ظاهر مذهبی و مسلمون بود اعتماد نکنم.