2777
2789
عنوان

با مادرشوهرم امروز رفتم خرید برای شب یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 3147 بازدید | 98 پست
وا وضعشون بده؟وضع شوهرت منم می‌خوام برم خرید ولی مطمئنم مثل بله برون کم نمیزارن برام حتی واسه حلقه ن ...

چقدر شما تعریف میکنی هرچی دیدم شما در حال تعریف کردنی الان اسی حالش بده تو تعریف میکنی یه دف میگی خونه به اسمم زدن یه دف میگی فلان بابا یکم رعایت کنین خرچی دارین برا خودتونخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازخوبه تورو بردن

واسه من خودشون خرید کردن آوردن

پالتوی فوووق العاده زشت وجنس بیخود 

جنسش شبیه بافت بود 

من کلا چندبار زوری پوشیدم و دادم رفت 

چکمه هم خریدن بزرگم بود 

یه بافت زرررد هم خریدن 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2799
بله متاسفانه ولی واقعا خیلی دوستشون دارم و خوبن اما از نظر مالی ضعیفن اصلا در یک سطح نیستیم

عزیزم همه چیز که پول نیست مهم اینه که خواستن شما رو شاد کنن وگرنه دیدم آدمای پولداری که از دلشون در نمیومد یه تیکه برا شب یلدا عروسشون کادو بخرن تا خوشحال باشه 💖🥰😘😘😘

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
چقدر شما تعریف میکنی هرچی دیدم شما در حال تعریف کردنی الان اسی حالش بده تو تعریف میکنی یه دف میگی خو ...

اونیکه همیشه در حال تعریفه شک نکن یه جای کار میلنگه

خدا هیچ وقت خوشبختی رو ۶ دنگ به کسی نمیده

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
منم موافق این رسما نیستم 

ب این فکر کن ک اونقدری ک در توانشون بوده انجام دادند خیلیا وضع مالیشون اکی هست و نمیگیرن چیز زیادی... اون بیشتر بی اخترامیه. 

ادم ک لنگ ی پالتو و کفش نیس عزیزم هدیه هست و بعدا نپوش