2777
2789
عنوان

شغل شوهرتون چیه و درامدش چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5474 بازدید | 159 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونم یه سم بود مثل همین همه بالای ۱۰۰ متر یسری بنده خداها باور میکنن حسرت میخورن

خونه ما 1500متره با حیاط و فواره چیه مگه🙄🗿🤣🤣🤣

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
اگه تو ۵ نفر ۲ نفر بگن بالای ۱۰۰ بله باور پذیره ولی نه اینکه همهههه بگن بالای ۱۰۰ اینجاش ایراد دار ...

نمیدونم والا من خودم شش ساله اینجام و کوچکترین دروغی تا به حال نگفتم

برای همین فکر میکنم همه مثل خودمن

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2799
اونم یه سم بود مثل همین همه بالای ۱۰۰ متر یسری بنده خداها باور میکنن حسرت میخورن

خب کمترین متراژ خونه 100متر میشه برا یه زندگی نرمال حسرت نداره پز دادن ندارد خونه 100متری 

کاربری دست دو نفره 
تاپیک متراژ خونه مغزمو رگ به رگ کرد  اونوقت میری تو تاپیکاشون  اینقدر درب و داغون که…. ...

کنتور نمیندازه 

بعدم بنظرم کسایی ک وضع بهتری دارن جواب میدن و بقیه مجبورن ساکت باشن

💙💙💙
مبارکتون باشه😂

مرسی😂تازه بابام رئیس جمهور آمریکاعه منم دخترشم

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
ایلان ماسک و برام اوکی میکنی؟🥺😂

اون ک پسروسطیش شوهر منه 

باز بهش میگم ببینم چی میگه