2777
2789
عنوان

شغل شوهرتون چیه و درامدش چقدره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5474 بازدید | 159 پست
[QUOTE=319466064]سلام مگرتایپکمون نیستی تای.پک خودرو؟؟ همین هفته است گلم مونتاژیاازچهارشنبه ماشین گذ ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10798118/اعلام-قیمتدرب-کارخانه-خودرو

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من آروم باشم؟ فعلا که شما جای من داری جواب تک تک کامنت های دیگه رو میدی. حالا شما چه باور کنی چه نکن ...

دارم با کاربرای دیگ حرف میزنم

چیه مشکل داره

لطفا از این ب بعد از این پستا میزارید

حتما حتما حتما

پست های قبلتو ی نگاه بنداز ک لو نری

بعد ی عکس از موجودی حسابتم بزار😘

شب خوش

💚🕊🦋🌹🌻☘🍀🌿🌱🐠🐝💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب چ حقی همچین حرفی میزنی به کسی؟ واقعا متاسفم براتون قبل حرف زدن بهتره یکم فک کنی

برام سوال شد خب.فکر کنم سوالم توهین باشه.تو همین سایت خیلی از اینجور سوالات از همدیگه میپرسن.اصلا هم به کسی بر نمیخوره.شما هم زیادی حساسی.الان مثلا محل کارم دوره طرف میپرسه چطوری این همه راهو‌ هر روز میری.منم اصلا ناراحت نمیشم

میشه برای موفقیتم تو کارم صلوات بفرستین.ان شاالله به خودتونم برگرده و تو زندگیتون موفق باشین.
2796

سلام بچه ها کدومتون مثل من رژیم گرفتین؟ 

من الان چند وقته شروع کردم غذاهای سالم میخورم. دکتر تغذیه رفتم بهم گفته باید بدونم چقدر در روز میخورم. برای همین من از اینجا یه ترازوی خوشگل و شیک گرفتم پیشنهاد می کنم شما هم یه نگاهی بندازید. خیلی دوست داشتنی هستن. اسمش ترازو هدیه اس که واقعاً هم یک هدیه هست.