2733

بچه ها من چند سال خاطره ی بد دارم 

که این خاطرات بد رو برام درست کردن و خودم تووش دخالتی نداشتم

مشکلات خانوادگی و بحث هایی بوده 

مشکلات مالی و اینا هم بهش اضافه شد 

الان همش اون خاطرات توو ذهنم میاد داره روانیم میکنه 

اصلا تا جنون فاصله ای ندارم

نمیدونم باید چکار کنم 

همین الان هم که تاپیک زدم مغزم با یاداوری داره میترکه و نمیتونم کامل تعریف کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهرمون روانشناس نداره کوچیکه

عزیزم حتما باید پیش روانکار بری 

خب از شهرتون به یک کلانشهر نمیتونی بری ؟؟؟

مگه چند سالته ؟؟ مثلا مشهد و تهران و شیراز میگن روانکاری خوبی داره...

نشخوار فکری و موندن در گذشته پر استذس بدترین قاتل روح و روانه 

منم همچین مواردی داشتم ولی با خودم فکر کردم همه اونا تجربه بوده برا اینکه اطرافیامو بهتر بشناسم یا راه دیگه ای رو انتخاب کنم .همه مشکل دارن مشکلات هم همیشه هست .یه وقتایی تو زندگی بیشتر میشن .اونا واسه رشد ما هستن واسه درس گرفتنمون .به شرطی که بپذیریمشون و ازشون گذر کنیم اونوقته که داناتر به مرحله بعدی زندگیمون میریم 

اما اگر بمونیم تو همون مرحله و هی توش دست و پا بزنیم و برا پذیرش و بهبودش کاری نکنیم فایده ای نداره 

همش میگم دیگه فلان اتفاق یه بار بوده چرا اینطوری شد که به شکلی که دوس داشتم انجام نشد

از اونایی که به سرم بلا اوردن نفرت دارم 

وسواس فکری گرفتم

فک کنم همین روانشناس میتونه کمکم کنه 

باید هزینه جمع کنم که برم

عزیزم حتما باید پیش روانکار بری  خب از شهرتون به یک کلانشهر نمیتونی بری ؟؟؟ مگه چند سالته ؟؟ ...

به نظرتون روانکاو چی بهم میگه؟؟

اینکه بیان کنم ناراحای هامو و همسرم بیشتر از خودم غصه میخوره دیگه بدترم میکنه

چون هیشکی نیست که بداش درددل کنم

2706