2777
2789
عنوان

داروی گیاهی آرام بخش

109 بازدید | 8 پست

سلام 

لطفا میشه منو راهنمایی کنید اگه داروی گیاهی آرام بخشی یا دمنوشی خوردید که اثر داشته و عوارض نداشته بهم معرفی کنید

برای اضطراب و افسردگی

گل‌گاو‌زبان وآویشن‌ خیلی خوبه البته اگه تپش قلب یا مشکل قلبی داری آویشن استفاده نکن

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

من پارسال حال روحی خیلی بدی داشتم،یه دکتر گیاهی پیدا کردم،رفتم پیشش بهم یه معجون گیاهی داد(ترکیب یه عالمه گیاه آرامبخش) گفت استفاده کنی میفهمی چه کیمیاییه..واقعا همین طوره یکی دوبار که بخورین آدم فوق العاده خونسرد و آروم میشه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
گل‌گاو‌زبان وآویشن‌ خیلی خوبه البته اگه تپش قلب یا مشکل قلبی داری آویشن استفاده نکن

چه موقع هایی میخورید؟قبل از خواب خوبه؟هر روز باید بخورم؟

من دلشوره زیاد دارم گاهی تپش قلبم میگیرم و کلا سینم سنگین میشه 

چه موقع هایی میخورید؟قبل از خواب خوبه؟هر روز باید بخورم؟ من دلشوره زیاد دارم گاهی تپش قلبم میگیرم و ...

فرقی نمیکنه‌هروقت‌دوست‌داشتی‌ ولی‌اگه‌تپش‌قلب‌داری‌ آویشن‌نخور‌ اگه برای تنظیم خواب میخوای قبل خواب بخور برای خواب خوب یه مشت تخمه بخور موز هم قبل خواب کمک میکنه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
عزیزم نمیدونید ترکیبیاتش چی بود؟

یه تعداد زیادی از گیاهان رو میشناسم،گل گاو زبان،گل محمدی،چای کوهی، بهار نارنج،به لیمو، زعفران.دارچین اینها رو شناختم از بینش،هرسری یکم دم میکنم روزایی که حالم خوب نیست یک فنجون میخورم یکی هم قبل خواب بی نهایت آرامبخش وعالیه،خیلی راضی بودم من

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...