2777
2789
عنوان

فکرشو نمیکردم به منم خیانت بشه😞

| مشاهده متن کامل بحث + 3291 بازدید | 87 پست
ای خدا شوهر منم الان پتو برداشت با خودش برد سرکار گفت امشب با همکارا میخوایم بریم لب دریا .آخه پتو ک ...

همسرت به کنار 

خواهرشت چه آدمیه واقعا چرا یه چیزی بارش نمیکنی

ان شاءالله همسرت هم پتو برای سردی هوا برده بد به دلت راه نده ولی مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرت به کنار  خواهرشت چه آدمیه واقعا چرا یه چیزی بارش نمیکنی ان شاءالله همسرت هم پتو برای سر ...

بار کی کنم؟؟من فکر میکنم دروغ میگه شایدم امروز. سرکار. نمیره کلا میخوان برن سفر

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
الان گفتی و بازم داره ادامه میده چه فایده؟؟؟منم نگم بازم ادامه میده و وقیح تر از قبل میشه اونم ب چ د ...

آره عزیزم فایده ای نداره ، خیلی دو راهیه سختیه 

ولی حداقل به روش آوردم که فکر نکنه خر تشریف دارم، 

بعدشم بعد از اون باهاش سرد شدم 

خیلی از کارایی که قبلأ براش میکردم دیگه نمیکنم 

حقشه چون هر گناهی تاوانی داره ، منم اینطوری دلم خنک میشه که دیگه برای یه هرزه ی آشغال سنگ تموم نمیزارم 

منِ احمق نمی خوردم نمی پوشیدم آرایشگاه نمی‌رفتم که خرج نتراشم واسش ، این شد مُزدم 

ولی حالا دیگه بهش رحم نمیکنم چون لیاقت نداره 

هرچه با هرکه کُنی ، بَر تو هَمان می‌گُذَرَد ... 
2799
واسه چی موضوعِ به این مهمی رو به روش نیاری؟ اگه این قضیه برعکس میشد بازم شوهرامون حاضر بودن به رومون ...

خب مثلا تو ک بروش آوردی چ اتفاقی افتاد ؟! مگه نمیگی هر بار مچشو گرفتم بازم ادامه داد ! خب الان چی شد ! اون بیشتر مطمعن شده ک هر کارم کنه نهایت یه دعوا راه میندازی تمام ! ترک ک نکرد کارشو !! چون ذات بد درست نمیشه . اونیکه میخواد با وجود خیانت لتزم زندگی کنه همون بهتر کلا بیخیالش بشه و به گوشیش سر نزنه ! همین .. چون اینکار فقط پروترش کرده و میکنه ..

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
آره عزیزم فایده ای نداره ، خیلی دو راهیه سختیه  ولی حداقل به روش آوردم که فکر نکنه خر تشریف ...

دقیقا مامان منم همینطوره از جوونیش نه خورد نه پوشید که بابام پول جمع کنه چند روز پیش تو گوشی بابام پیوی ی دختررو دیدم با ۶۰ سال سن باورت میشه حالا دخترا برا پولش باهاشن

بار کی کنم؟؟من فکر میکنم دروغ میگه شایدم امروز. سرکار. نمیره کلا میخوان برن سفر

خواهرشوهرت که ویس گریه دخترشو گذاشته تو گروه 

اگه سابقه پنهان کاری و اینجور کارایی رو داره احتمالا حدست درست باشه ولی شاید ینده خدا سردش بوده

خواهرشوهرت که ویس گریه دخترشو گذاشته تو گروه  اگه سابقه پنهان کاری و اینجور کارایی رو داره احت ...

ی برنامه ای داره وگرنه لباس گرم کافی بود.ب خواهرش چیزی نگفتم خونه‌ مادرش هم اومد ما سریع برگشتیم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چرا میبخشیش ؟ اگر شرایط طلاق نداری حداقل درس عبرت بهش بده ک تکرار نکنه  به خیانتشم افتخار میک ...

چون دوتا بچه دارم و شاغل نیستم و هیچ درآمدی ندارم نمیتونم فعلأ جداشم ولی قصدشو دارم (بچه ی دومم ناخواسته شده ) 

هر دفعه که خیانت میکنه 6 ماه قهرم و دعوا و داد و بیداد ، بعدش  هر دفعه به خاطر تولد یکی از بچه ها آشتی می کنیم وگرنه عذرخواهی که نمیکنه ، تازه میگه دوس دارم ، من مَردم میتونم و میکنم

آره بیشرف افتخارم میکنه هرزه ی کثیف 

ولی هر دفعه که مُچشو گرفتم چنان دعوایی راه انداختم و از همه چی محرومش کردم که حداقل دلِ خودم خنک بشه 

وگرنه دست عبرت براش نمیشه اِنقدر که وقیحه

هرچه با هرکه کُنی ، بَر تو هَمان می‌گُذَرَد ... 
برو محل کارش ببین رفته یا نه

امکان نداره هم دوره و هم خصوصی راه نمیدن