2777
2789
عنوان

چرا دختر همسایمون همچی کرد🥺چهرش همش جلو چشامه

| مشاهده متن کامل بحث + 7169 بازدید | 202 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حس میکنم جهنم بهشت وجود نداره خدا خیلی مهربونتره 

دقیقا. دنیای دیگه هست اما نه اونی که برامون این چند دهه اخیر تعریف کردن.خدا مهربان و بخشنده.س .اون داستان‌هایی که درباره شکنجه تو جهنم 😁درباره‌ش میگفتن کاملا دروغ بود و هست.دنیای دیگه هرچی باشه اون داستان توش نیست.حالا میریم همه‌مون میبینیم.البته بگم استادم می‌گفت هر کس هر دیدی نسبت به خدا داشته باشه روح خودش همونطوره.حس ترس ،عذاب،گناه،شادی،بخشندگی...... هرچی 

2799
دقیقا. دنیای دیگه هست اما نه اونی که برامون این چند دهه اخیر تعریف کردن.خدا مهربان و بخشنده.س .اون د ...

منم همین تصور رو دارم ی مدت خیلی حالم بد بود ب خودکشی فک میکردم از این دنیا خیلی خسته بودم امیدی ب زندگی نداشتم کلا ب خودش رو آوردم نماز خوندم حالم عالی شد عالی کلا باورم نمیشد این منم

با اینکه اصلا مذهبی نیستم ولی کاملا مخالفم  بهشت و جهنم باید وجود داشته باشه تا تقاص و پاداش ه ...

بهشت و جهنم همون کارما هست که انرژیش بهمون برمیگرده و معمولا تو همین دنیاست.اما یک نفر خیلی فکرمو مشغول کرده که چطور میخواد اینهمه تقاص پس بده؟چجوری شبا می‌خوابه.و چه مرگ دردناکی در انتظارشه؟؟

من دیگه جایی ندارم برم

امسب میخواستم خودمو بکشم 

ففط بخاطر بچم اینکارو نکردم

هر جابری کلفتی بچر قبل نمیکنن

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
منم همین تصور رو دارم ی مدت خیلی حالم بد بود ب خودکشی فک میکردم از این دنیا خیلی خسته بودم امیدی ب ز ...

اره.نوشتن هم خیلی موثره امتحان کن ضرر نمیکنی.دعا نماز مدیتیشن همه به آدم حال و احساس خوب میدن .حالا هرکی با هر کدوم راحت تره انجام میده