2777
2789
عنوان

بچه هارو تورو خدا بیایین کمک کنید راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 21 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
خودشون عقل دارند چرا ناراحتی شما بگی چاه خوبه باید بیافتند داخلش ؟

اخه اینا یه چیزی دیدن یه چیزی شنیدن حالا میگن بریم تو این کار من بهشون میگم درسته گاو داری و دامداری سود داره ولی باید بلد باشی یاد بگیری 

اخه اینا یه چیزی دیدن یه چیزی شنیدن حالا میگن بریم تو این کار من بهشون میگم درسته گاو داری و دامداری ...

اصرار کنی بعدا میگویند ما باید بیل گیتس میشدیم این نگذاشت

ولشون کن

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر
اصرار کنی بعدا میگویند ما باید بیل گیتس میشدیم این نگذاشت ولشون کن

دقیقا خودم به همین موضوع فکر میکردم بیخیال شدم چیزی نمیگم دیگه گفتم هر  تصمیمی که خودتون دوست دارین بگیرین انجام بدین