2777
2789
عنوان

فهشای شوهرم به من /شات

| مشاهده متن کامل بحث + 7823 بازدید | 158 پست

به خانوادت که اصلا نگو دیگه تو دعوا حلوا پخش نمیکنن فراموش کن اگه نخ داد سرسنگین برخورد کن بزار متوجه اشتباهش بشه به هیچ عنوان برای آشتی پیش قدم نشو صبر کن ببین چیکار می کنه 

من واسش شات دادم همونموقه و بعد اینکه زنک زد فهش داد  به خونوادم منم پیامش دادم حالا همه میگن ت ...

متاسفانه هر چی مرد دیدم اهل فحش بودن.این دلیل نمیشه که فکر جدایی به سرت بزنه.شوهرت خصوصیات خوب هم زیاد داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بددهنه 

خودتون به کنار 

شما بچه دار بشید قراره چی ازش دربیاد؟

فقط فحش بده 

حتما اونم تا یچی شد میگه مامان بابا چیزم دهنتون😑

یه دهه هشتادی پر انگیزه... صاحب یه دختر کوچولو خوشگل و دلبر🥰 برای خوشبختی خونواده ۳ نفره ما دعا کنید🙂🙂
2799

سلام یک چیزی که کامل مشخص هست شوهرت مثل نقل نبات فحش میده براش عادی هم هست شما سعی کن مقابل به مثل نکنی به مرور کمترش کنه مراقب باشه یا وقتایی که باهم خوبین بگو فحش نده

@فرشته508     قطعا همچین شوهر بد دهنی پیگیری و صبوری نداره 😅🙂

هرکسی خصوصیاتی داره واولویتی 

ما نسخه نمیتونیم بگیم وقتی دقیق وبا جزئیات نمیدونیم 

مشاوره باتجربه بعد از ده جلسه تراپی آخر میگه تصمیم با خودته اونوقت اینجا یه مشت خاله زنک طبق تجربه شخصی خودشون بدون اینکه همه جوانب وشرایط را بسنجن نظر میدن بالاخره فضای مجازی هست هرکسی نظر میده واین استاتر هست که ببینه کدوم نظر به شرایط وروحیه اش میخوره برداره بقیه را بزاره کنار

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.