2777
2789

بچها میدونید ک الان حالا چ از سر چشم هم چشمی چ سلیقه و چ مد خونها هنه کرم طوسی و این رنگ ها شده و من اصلا دوستندارم تو هیچ لاینی از زندگیم ب کسی شبیه باشم .من خونها ی بزرگ با فرشهای دست باف زرشکی قرمز البته از اون شیک ها و اینه کنسول این رنگی دوستدارم مثل سبک خونهای ترکیه ای ..چنین چیدمان هایی میپسندم

سکوتم بند نمی آید......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

این سبک پسند من نیست به نظرم برای کسی خوبه ک بزرگ خانواده باشه

امروز 23 مرداد 403 نیت کردم تا سال اینده خونه بخرم😍دلم میخواد بعد خونه دار شدن برای دوقلو اقدام کنم😅 اخه من عاشق دوقلوام لطفا با هرچیزی که بهش معتقدین برای من انرژی مثبت بفرستین 😍🌹ممنونم

سلیقه ای گلم اگه ب دکور خونت میاد آره بگیر

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین

من نپسندیدم این مدل ها رو معمولا نمی پسندم

اگه خودت پسندیدی و دوستش داری بخر 

باید باورش کنی تا بدستش بیاری !🤍🕊️ صبر یه قدرت بزرگه:)    برای من، طُ قافیه ی میان شعرهایی💙💤   شاید دلت تنگ شده توام؛ اما نمیتونی حرفی بزنی بجنب دیگه منم معطل توام! اگه اینه چرا زنگ نمیزنی؟یواش داری آمار منو؛ اگه میای بگو که فقط آماده شمو! کاربری دست 2 نفر...برای حاجت روایی ممنون میشم یدونه صلوات برام بفرستید🙏🏻