2777
2789
عنوان

بنظرتون موقع ازدواج پسر نباید خونه داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 63 پست
ولی واقعیت اینه همون اول که با دختری حرف میزنن سریع میگن شغلت چیه ماشین داری ماشینت چیه بابات چیکارس

پسرا میگن؟؟

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
خود شما الان میتونی یه خونه بخری که از یه پسری همچین انتظاری داری؟ 

من نمیتونم بخرم دنبال زن گرفتن هم نمیرم و به دختر مردم نمیگم پاشو جهیزیتم بیار دنگ خودتم بده خونه اجاره کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

برن خودشونو جررررر بدن بتونن خونه بخرن تو این گرونی لعنتی ،همه ک بابای پولدار ندارن ک 

دوره اینکه پسر همه چی داشته باشه دختر پاشو بذاره رو پاش تموم شده انگار نمیدونین چ وضعیتیه

به مذاهب و اقوام و ادیان ایران رنگارنگ و قشنگمون فقط ی آدم ناآگاه و ...میتونه بی احترامی کنه😙کاربر،امضا،تاپیک ببینم در این رابطه نی نی یارا ب ریز تگ شده و در صورت عدم همکاری نی نی یارای عزیز اقدامات مقتضی انجام خواهد گرفت☺️     کوردم ئەمن🔅
شوهر من نه خونه داره نه ماشین ماشین خودمو دادم بهش خونه هم بابام میخواد بهمون بده 🤷💔🥲

درامد داره؟

یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ
جیگر پروفایلت بشم 

ژون بشو😆

برن خودشونو جررررر بدن بتونن خونه بخرن تو این گرونی لعنتی ،همه ک بابای پولدار ندارن ک  دوره ای ...

پس چرا تا میان زود امار میگیرن خونه ماشین داری؟ بابات چیکارس خونتون کجاس شغلت چیه

اونا توقع دارن ما داشته باشیم پس

اره برعکس شده دوره زمونه به جا اینکه دختر بپرسه پسرا سریع میپرسن اینارو بعلاوه اینکه خونتون دقیقا کج ...

این مدل پسر ک همون بعد این حرفش کنسله،من منظورم پسرای درس حسابیه ک اگه خونه ندارن عوضش ادم امن و درستین و...

بعضیاشون مادیات براشون مهمه.دختر تا پولدار نباشه نمیرن خواستگاریش.من خودم سر اینکه وضعمون معمولی بود و خواستگارا اکثرا پولدار میخواستن اذیت شدم.چقدر حس بدبختی و افسردگی پیدا کردم سر همین.خاک تو سرشون.الان برام مهم نیست کی چی میگه.گور بابای همشون

من نمیتونم بخرم دنبال زن گرفتن هم نمیرم و به دختر مردم نمیگم پاشو جهیزیتم بیار دنگ خودتم بده خونه اج ...

الان کمتر کسی میتونه بخره اکثرا از قبل دارن ولی خب اگه پسره کاری باشه و با عرضه باشه علاقه ای هم این وسط باشه چرا که قبول نشه اون پسر

الان واقعا دختراهم باید کمک پسرا باشن تو زندگی مشترک اوضاع جامعه رو مییبینیم همه مون

و اینقد به همدیگه فشار نیاریم 

نمیدونم شاید این خواستگار شما مقداری پررو باشه واسه همین شمام ناراحت شدید

تنها دلیل ادامه دادنم شمایی، مامان🫂