2777
2789
عنوان

زنداداشم هیچکاری نمیکنه ...

312 بازدید | 30 پست

ولی اخلاقش خوبه ولی هیچ کاری نمیکنه(کارا خونه خونه مادرم که جمع میشیم ) میاد میشینه میره البته خونه خودشم نمیذاره کار کنیم زنداداشا شما چجورن 

لطفا هم منو نخورید رابطمون خوبه باهم میخوام ببینم بقیه چجورن البته اینم بگم اونا کلا سه نفرن و تعداد ماها خیلی بیشتر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

منو مامانم نمیزاریم کاری کنه

خونه اونام بریم اون نمیزاره ولی من کمکش میکنم

قاضی شهر شده عاشق چشمان زنی.... چه کند با دل خود آن زن اگر اعدامیست؟🖤                                         

خب اخلاقش خوبه عزیزم مهم نیس چه فایده کارکنه بعدعوضش بهتون بی احترامی کنه یاادب وشخصیت نداشته باشه شایدفرهنگشوداره همینجورم میگع خونه خودشم بهتون کارنمیده خب اخلاقش اینه شماهم بیخیال بشیدچون به کسی ضررنمیرسونه

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                                     مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                     مازاقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                                                که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،