2777
2789

بچه ها من میخوام آسنترا شروع کنم خیلی میترسم دوسال پیش دوز خیلی پایین میخوردم بعد چهارماه اثر کرد،میشه کسایی که خوردن نظراتشونو بگن خواهش میکنم نظرات مثبت بزارید روحیمو به اندازه کافی باختم ته خطم من دیگه ،افسردگی شدید گرفتم به خاطر مشکلات هورمونی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

چندماهی بود سرگیجه های شدید داشتم حتی تابستون اینجا تاپیک زدم درموردش،دو سه ماه فقط این دکتر اون متخصص گشتیم هیچی به هیچی جسمم سالم بود همشون گفتم از اعصابه در حالیکه من تو اوج پیشرفتم تو زندگیم بودم اینجوری شدم سرگیجه گرفتم مگه میشه😭😭😭

به جای اون فلوکستین بخور. اطرافیانم همشون میخورن میگن وابستگی هم نمیاره هروقت خواستی میتونی قطع کنی

فلوکستین دوسال پیش قبل اسنترا امتحان کردم یه حالت گیجی منگی بدی بهم میداد نخوردم

یادش بخیر چه شبایی ک ارامبخش میخوردم تا بخابم😔

باورتون میشه من هیچ مشکلی تو زندگیم نداشتمو ندارم سر کار زندگیو شغلم بودم یهو یه روز بیدار سدم دیدم سرگیجه دارم که باعث شد همه فعالیتمو رها کنم بشینم خونه مامانم حتی خونه خودمم نیستم دیگه کارم سه ماهه سده گریه اضطراب کلافم همش وسواس بیماری پیدا کردم از بس رفتم دکترای مختلف تا شاید دلیل سرگیجمو متوجه بشن